Aizdomīga situācija uz Dienvidu tilta. Atdalījušies vairāki vanšu aizsargvāki

Apollo.lv
Aizdomīga situācija uz Dienvidu tilta. Atdalījušies vairāki vanšu aizsargvāki
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Kāds autovadītājs stāvot sastrēgumā uz Dienvidu tilta ievērojis kādu aizdomīgu skatu. Vairākās vietās uz tilta atdalījušies vanšu aizsargvāki, ziņo raidījums "Bez Tabu". 

Autovadītājs ir ievērojis, ka troses ir ļoti būtiski izstiepušās. To aizsargvāki ir krietni nobīdījušies. Viņš raidījumam ziņo, ka šādas vietas uz tilta esot vismaz sešas. 

Vadītājs spriež, ka vāki acīmredzami esot domāti tam, lai pasargātu vantis no nokrišņiem un sāļiem.

"Spriežot pēc šā vāka mehānisma konstrukcijas, troses stiepšanās attālumam konkrētajā vietā nebūtu jāpārsniedz dažus centimetrus. Šajā gadījumā izskatās, ka izstiepšanās attālums no trosēm ir sasniedzis pat 15 cm," informē autovadītājs.

Raidījums informē, ka tilta apsaimniekošanas darbus veic uzņēmums SIA "Rīgas Tilti". Izpilddirektors Pāvels Sidorovs norāda, ka "Rīgas Tilti" kopā ar kādu franču kompāniju ir veikuši vanšu montāžu. Sidrovs mierina autovadītāju un norāda, ka plastmasas caurules temperatūras un saules iedarbības rezultātā var pārvietoties. Viņi par to esot brīdināti. 

Līdz šim, tilta vanšu apvalki esot remontēti trīs reizes. Tie paredzēti, lai troses aizsargātu no laika apstākļiem, ārējas iedarbības un vandālisma. 

"Rīgas Tilti" problēmu novērsa uzreiz pēc informācijas saņemšanas, un uztraukumam nav pamata. 

Noskaties video. 

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu