Kalniņš cieš zaudējumu KHL spēlē; Indraša komanda svin uzvaru

Jānis Kalniņš

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis piektdien svinēja uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, bet vārtsargs Jānis Kalniņš cieta zaudējumu.

Indraša pārstāvētā Maskavas "Dinamo" viesos ar 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo", kurā par galvenā trenera asistentu strādā leģendārais Sandis Ozoliņš.

Maskavieši svinēja sesto uzvaru pēdējās septiņās spēlēs.

Viesus devītajā minūtē vadībā izvirzīja Mihails Čaikovskis un nākamās 50 minūtes "Dinamo" atradās priekšā. Tiesa, nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām Daņiils Iļjins izlīdzināja rezultātu.

Pagarinājumā vārti netika gūti, tādējādi tika aizvadīta pēcspēles metienu sērija, kurā Indrašis savu metienu netrāpīja, tomēr viesi svinēja uzvaru, izšķirošo "bullīti" mērķī raidot Andrē Petešonam.

Indraši šajā dueli uz ledus pavadīja 19 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem un uzvarēja 11 no 17 iemetieniem.

Viņš šajā sezonā 26 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Kalniņa pārstāvētā Helsinku "Jokerit" savu līdzjutēju priekšā ar 1:4 (1:1, 0:1, 0:2) atzina Novosibirskas "Sibirj" pārākumu. Viesiem ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Mikaels Ruhomā.

Kalniņš šajā duelī atvairīja 16 no 19 pretinieku metieniem, bet vienu ripu viesi ieraidīja tukšos vārtos.

Indraša pārstāvētā komanda ar 43 punktiem 33 spēlēs Rietumu konferencē ieņem trešo vietu, bet Kalniņš ar kolēģiem iekrājuši 37 punktus 31 cīņā, kas dod astoto pozīciju.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.