Dzintars Čīča uzsācis jaunas attiecības

FOTO: publicitātes

Gatavojoties savai jaunajai koncertprogrammai “Pasaules dziesmas”, dziedātājs Dzintars Čīča kļuvis aktīvs sociālajos tīklos. Tikko savā “YouTube” kanālā čigānu izcelsmes mākslinieks paziņojis, ka ir jaunās romantiskās attiecībās.

“Viņa nav bagāta, bet mums labi sader,” savā “YouTube” raidījumā “Čīču sarunas” brālēnam Kasparam Antesa atzina Dzintars Čīča.

Plaši stāstīt par jaunajām attiecībām mūziķis izvairās, jo līdz šim lielā atklātība attiecībām esot tikai skādējusi. Toties viņš piesolījis atklāt, kas ir viņa jaunā mīļotā, ja zem “YouTube” ieraksta būs 200 komentāru.

Pēdējā laikā arī savā “Instagram” profilā Dzintars Čīča kļuvis romantisks un ģimenisks, atklājot pat ļoti personiskus savas dzīves mirkļus. Īpašu sekotāju patikšanu izraisījušas fotogrāfijas, kurās Čīča redzams ar savām māsas meitām. “Tā ir iespēja atgriezties bērnībā, kas reizēm ļoti pietrūkst,” ierakstos atklāj dziedātājs.

Patlaban Dzintars Čīča strādā pie savas 2020. gada koncertsezonas, kuras ietvaros notiks jaunās programmas “Pasaules dziesmas” pirmatskaņojums Rīgā Sieviešu dienā 8. martā.

Uz augšu