ASV Augstākā tiesa piespriež grieķu miljardierim maksāt 58 miljonus par seksuālu uzmākšanos

LETA
ASV Augstākā tiesa piespriež grieķu miljardierim maksāt 58 miljonus par seksuālu uzmākšanos
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: AP/Scanpix

ASV Losandželosas Augstākā tiesa, izskatot lietu par seksuālu uzmākšanos, likusi Kipras grieķu izcelsmes miljardierim Alkiviadim "Alki" Davidam maksāt 58 miljonus dolāru lielu kompensāciju Holivudas asistentei, pirmdien pavēstīja prasības iesniedzējas advokāte. ASV vēsturē tā ir viena no lielākajām kompensācijām, kas piespriesta par seksuālu uzmākšanos.

Tiesā pret Davidu bija vērsusies viņa asistente Mahima Hana, apgalvojot, ka uzņēmējs viņu bieži mēdzis apgrābstīt.

Kā prāvas gaitā stāstīja Hanas advokāti, Davids divas trīs reizes nedēļā mēdzis viņu klienti sagrābt aiz kakla un veicis orālo seksu atgādinošas darbības.

Davids arī mēdzis grābstīties gar Hanas privātajām ķermeņa daļām un vienu reizi atkailinājis viņas krūtis, advokāti sacīja zvērinātajiem.

Davids noliedz, ka būtu Hanai seksuāli uzmācies. Tiesas sēdi pirmdien viņš neapmeklēja.

Pirmdien ASV medijiem izplatītajā paziņojumā Davids norādīja, ka tiesu sistēma ASV ir "salauzta" un tā "atrodas ārkārtas stāvoklī". Viņš arī apsūdzēja prasības iesniedzēju un lieciniekus melos.

Davids mantojis vienu no lielākajām "Coca-Cola" rūpnīcām un vēl nesen bija iejaukts tiesu darbos saistībā ar saviem 3D hologrammu un tīmekļa straumēšanas uzņēmumiem.

Davida bagātība tiek lēsta 2,6 miljardu dolāru vērtībā.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu