Lolita Neimane par to, kā saglabāt formu visos vecumos

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Publicitātes foto

Kādas ir aktualitātes uzturzinātnē un kā ēst tā, lai pārtika sniegtu enerģiju un prieku, nevis liekos kilogramus un sirdsdēstus? To savā runā forumam "Līdere" atklājusi populārā dietoloģe Lolita Neimane.

Foruma skatītājām Lolita sniedza dažādas atziņas, padomus un ieteikumus, kā ēst gudrāk, pārdomātāk, bet ar baudu, kā arī iepazīstināja ar izplatītākajiem mītiem par ēšanu, secinot, ka pats svarīgākais esot ēdiena apjoms un kaloriju skaits tajā.

"Kad mēs ieraugām ēdienu, mēs kļūstam vājas," norādīja diētas ārste, uzskatot šajā jomā būt stingrai pret sevi ir ļoti grūti.

Taču ļoti nozīmīga loma tajā visā ir arī vecumam - jo vairāk gadu, jo mazāk kaloriju nepieciešams uzņemt palēninātās vielmaiņas dēļ.

"Tām meitenēm, kurām ir 60 gadi ir nepieciešamas par 600 kalorijām mazāk, nekā 20 gados. Attiecīgi 50 gados tās ir 450 kalorijas, bet ja nodzīvojam 80 gadus tad tās ir mīnus 800 kalorijas," skaidro Lolita Neimane.

"Ir jāēd mazāk, bet tas ir labi, jo paliek naudas ceļojumiem, kurpēm..."

Tāpat Lolita dalījās ar šobrīd iecienītākajām diētām un viedokli, vai tās tiešām var palīdzēt sasniegt kārotos rezultātus.

Foto: Publicitātes foto

Seko līdzi foruma "Līdere" 2019 stāstiem - turpmākās nedēļas varēsi sieviešu uzrunas lasīt, klausīties un skatīties portālā Apollo!  

Video: Lolita Neimane par kaloriju nozīmi veselīgā uzturā

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu