S 24.10.2020.

Latvijas telpu futbola izlase Baltijas kausu sāk ar uzvaru

Latvijas telpu futbola izlase.

FOTO: www.lff.lv

Latvijas vīriešu telpu futbola izlase otrdien ar uzvaru iesāka Igaunijā notiekošo Baltijas kausa izcīņu, ar rezultātu 5:2 pārspējot Lietuvu.

Latvijas izlases labā divus vārtus guva Andrejs Baklanovs, bet vēl pa reizei izcēlās Jurijs Halimons, Artūrs Jerofejevs un Maksims Seņs.

Trešdien Latvija spēkosies ar Igauniju. Tikmēr Lietuva otrdien aizvadīja savu otro un pēdējo spēli šajā turnīrā, jo pirmdien ar 3:0 apspēlēja igauņus.

Baltijas kausa mači kalpo kā gatavošanās nākamā gada sākumā gaidāmajam Eiropas čempionāta kvalifikācijas mini turnīram, kas 30.janvārī un 1.februārī notiks Latvijā. Tur Latvijas komanda G grupas ietvaros samēros spēkus ar telpu futbolistiem no Igaunijas un Dānijas.

Artūra Šketova vadītā Latvijas izlase oktobrī nepārvarēja Pasaules kausa kvalifikācijas otro kārtu.

Latvijas telpu futbola izlases sastāvs Baltijas kausa izcīņai.

vārtsargi - Kaspars Žurovs ("Raba"), Aigars Bondars ("Rēzekne");

laukuma spēlētāji -  Artūrs Jerofejevs, Matīss Babris, Maksims Seņs, Germans Matjušenko, Miks Babris (visi - "Petrow"), Jānis Pastars (Jelč-Laskovices "Acana Orzel", Polija), Jurijs Halimons, Ričards Raščevskis (abi -"LDz Cargo"/DFA), Artūrs Strazdiņš, Aleksandrs Kuļešovs, Romans Rožkovskis, Andrejs Baklanovs (visi - "Raba").