Porziņģis ar rezultatīvu sniegumu palīdz "Mavericks" izcīnīt kārtējo uzvaru (1)

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: Reuters/ScanPix

Kristaps Porziņģis naktī uz ceturtdienu (pēc Latvijas laika) guva 19 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, sekmējot Dalasas "Mavericks" devīto uzvaru pēdējos desmit mačos.

"Mavericks" savā laukumā ar rezultātu 121:114 pārspēja Minesotas "Timberwolves".

Porziņģis laukumā pavadīja 29 minūtes, kuru laikā viņš realizēja 5 no 9 divpunktu metieniem, 2 no 6 tālmetieniem un 3 no 4 "sodiņiem".

Tāpat viņš izcīnīja 6 atlēkušās bumbas, bloķēja 1 metienu un saņēma 3 piezīmes.

Kamēr laukumā atradās Porziņģis, viņa komanda guva par 15 punktiem mazāk nekā iemeta pretinieki.

Interesanti, ka +/- rādītājs šajā mačā bija negatīvs visiem "Mavericks" starta piecinieka spēlētājiem - Porziņģim (-15), Lukam Dončičam (-16), Dvaitam Pauelam (-1), Timam Hārdevejam junioram (-12) un Dorianam Finnijam-Smitam (-4).

Līdz ar to liela artava uzvaras gūšanā bija Dalasas kluba rezervistiem - Maksi Klebers (+11), Džastins Džeksons (+19), Džeilens Bransons (+21), Delons Raits (+21) un Sets Karijs (+14).

Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju rindās ar 24 punktiem bija Pauels, 22 pievienoja Dončičs, 16 iemeta Bransons, bet ar 12 atzīmējās Klebers.

"Timberwolves" rindās Endrū Viginss un Karls Entonijs Taunss katrs guva pa 26 punktiem, bet Roberts Kovingtons pievienoja 22 punktus.

Rietumu konferences turnīra tabulā "Mavericks" ar 15 uzvarām un 6 zaudējumiem ierindojas 4. pozīcijā.

Savukārt Minesotas vienība ar bilanci 10-10 ieņem 7. vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.