C 21.01.2021.

"Juventus" traumēto spēlētāju pulkam pievienojas arī Ramzijs

Ārons Remzijs

FOTO: SIPA/Scanpix

Itālijas futbola čempionvienībai kādu laiku nevarēs palīdzēt pussargs Ārons Ramzijs, jo viņš treniņā guvis muskuļa savainojumu, ceturtdien pavēstīja komanda.

Kā vēsta klubs, Ramzijs šajā nedēļas nogalē nedosies laukumā pret Romas "Lazio", jo treniņa laikā viņš savainojis fleksora muskuli kreisajā augšstilbā. Spēlētājam tuvākajās dienās tiks veiktas medicīniskās pārbaudes, lai noskaidrotu viņa aptuveno atgriešanās laiku.

Ramzijam Turīnas klubā šī ir pirmā sezona, jo iepriekšējās deviņas viņš pavadīja Anglijas premjerlīgas vienībā Londonas "Arsenal", taču uz Itāliju viņš devās šajā starpsezonā.

Velsas futbolistam jau pagājušās sezonas beigās traumas dēļ nācās izlaist pēdējās piecas Anglijas premjerlīgas spēles. Šī paša savainojuma dēļ viņš šajā sezonā laukumā devās tikai septembra vidū, kad Itālijas čempionātā jau tika aizvadītas ceturtās kārtas spēles. Pēc mēneša viņš izlaida vēl divus mačus.

"Juventus" savainoto spēlētāju sarakstā ir arī pieredzējušais Vācijas futbolists Sami Hedira, kuram šonedēļ tika veiktas medicīniskas manipulācijas ceļgala locītavā. Viņš laukumā varētu atgriezties pēc trim mēnešiem. 

Tāpat traumu guvis kapteinis Džordžo Kjelīni, kurš septembra sākumā pārrāva krusteniskās saites. Horvāts Marko Pjaca arī iedzīvojies ceļgala savainojumā, Dugalss Kosta ārstē augšstilba muskuļa savainojumu, bet līdzīga kaite piemeklējusi arī Adrjēnu Rabio.

"Juventus" pašlaik vietējā čempionātā ieņem otro vietu, par punktu atpaliekot no Milānas "Inter". Milānieši tikuši pie 37 punktiem, bet Turīnas klubam ir 36.

Redaktors iesaka