Slepkavībā Ķengaragā pie tirdzniecības centra apsūdz veikala apsargus

Ilustratīvs attēls

FOTO: Pexels

Rīgas tiesas apgabala prokuratūra uzrādījusi apsūdzības diviem apsardzes uzņēmuma darbiniekiem saistībā ar kāda vīrieša nāvi pie tirdzniecības centra Ķengaragā šogad janvārī, noskaidroja aģentūra LETA.

Apsūdzības divām personām uzrādītas par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu no trim līdz piecpadsmit gadiem, pastāstīja prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska.

Patlaban lietā turpinās pirmstiesas izmeklēšana, taču plašāku informāciju prokuratūra nesniedz.

Jau ziņots, ka 5.janvāra vakarā iedzīvotāji pie kāda tirdzniecības centra Ķengaragā pamanīja gulošu vīrieti. Aculiecinieki par notikušo paziņoja mediķiem, kuri konstatēja vīrieša nāvi, turklāt vīrietim bija redzami miesas bojājumi, informēja policijā. 

Policisti ieguva informāciju, ka todien minētais vīrietis bija uzturējies tirdzniecības centra telpās un, pēc aculiecinieku norādēm, viņu no tirdzniecības centra telpām aiz drēbēm esot izvilkuši divi vīrieši apsargu formā. Tāpat aculiecinieki norādīja, ka tobrīd vīrietis nav pretojies un, iespējams, atradies alkohola reibumā, kā arī viņa seja bijusi klāta asinīm.

Toreiz policija aizturējusi divus apsardzes uzņēmuma darbiniekus, kuri dzimuši 1960.gadā.

Portāls "Apollo" jau ziņoja, ka sestdien, 5. janvārī, incidents noticis pie lielveikala "Dole". Sākotnēji policisti pieļāva, ka apsargi pameta vīrieti likteņa varā. 

Pēc sākotnējās informācijas spriežot, incidents sācies lielveikala labierīcībās, kur apsargi atraduši bezpajumtnieku snaužam. Tad apsargi klaidoni atspārdījuši un iznesuši no iekštelpām ārā salā, atklāja raidījums "Degpunktā".

Uz augšu