Rīgā uzstāsies pasaulē populāra šova klēpja deju un striptīza čempione

FOTO: publicitātes

Jau 21. un 22. februārī Ķīpsalas hallē nerātnā kārdinātāja KeriGold raisīs apmeklētāju fantāzijas ar sensacionāliem šoviem pikantākajā gada pasākumā “Erots 2020”. Sajūti, izzini, baudi un piedalies!

KeriGold ir viena no pasaules labākajām striptīza, pilona dejās (pole dance) un gaisa akrobātikas zvaigznēm. Māksliniece regulāri uzstājas erotiskajos un fetiša pasākumos un ar saviem prātam neaptveramajiem šoviem ir savaldzinājusi skatītājus visā pasaulē. Lunkanais un atlētiskais augums ar seksīgajiem muskuļiem ļauj viņas ķermenim izskatīties īpaši satriecoši dejās pilona dejās (pole dance) un trikos gaisa vingrošanas riņķī. KeriGold ir klēpja deju un striptīza čempione, bet plašākas sabiedrības uzmanībā nonāca 2013. gadā, pārsteidzot šova “Britain’s Got Talent” žūriju ar savu neparasto krēslu fitnesu ar krēslu.

Britu zvaigzne “Erotā” uzstāsies gan ar solo priekšnesumiem, gan ar šoviem kopā ar striptīza mākslinieku un atlētu Lil Louis. Dueta neticamais enerģijas lādiņš uzspridzinās prātus ar neparastiem seksuālās dominēšanas priekšnesumiem un ar elpu aizraujošiem pacēlieniem un trikiem, kas liks Jums izbaudīt erotiku pavisam jaunā līmenī. Lil Louis ir īsts seksa dievs un ar savu mežonīgo gladiatora spēku un seksapīlu padarīs trakas savas skatītājas un fanes. Viņš ir uzstājies nozīmīgākajos TV šovos, tostarp “BGT”, “XFactor”, “Ndubs”, “Simon Webb” un daudzos citos.

Vēl KeriGold uz “Erota” skatuves kāps kopā ar Tequila Rose un veidos nerātnu meiteņu duetu “The Seduction Sisters”, kas sajūsminās skatītājus ar erotiskiem gaisa un striptīza priekšnesumiem. Mākslinieces ar savām grēcīgajām performancēm ir piedalījušās jau daudzos erotikas un fetiša pasākumos visā pasaulē un tagad ar nepacietību gaida iespēju paķircināt Latvijas publiku. Divu dāmu cieši sakļautie atlētiskie augumi sensacionāli karstos šovos uz skatuves un gaisa rinķī – tas ir jāredz!