Aleksanders Salāks
Aleksanders Salāks Foto: Raimonds Volonts, "Dinamo Rīga"

Kontinentālā Hokeja līga (KHL) paziņo aizvadītās nedēļas spilgtākos spēlētājus vai epizodes dažādās kategorijās. Šoreiz par labākā "seiva" jeb atvairītā pretinieku metiena autoru ir kļuvis Rīgas "Dinamo" vārtu vīrs Aleksandrs Salāks.

Spēle starp Rīgas "Dinamo" un Čerepovecas "Severstaļ" savā starpā tikās 4. decembrī. Šajā spēlē ar minimālu pārsvaru 1:0 uzvaru pēdējās pamatlaika minūtēs izrāva Čerepovecas hokejisti.

Otrā perioda vidū Čerepovecas kluba hokejistiem bija lieliska iespēja atklāt rezultātu, bet rīdziniekus glāba vārtsargs Salāks. Šī epizode arī izpelnījās KHL atzinību kā pagājušās nedēļas skaistākais "seivs".

Oleksandrs Salāks šajā sezonā Rīgas "Dinamo" vārtos ir stājies 17 spēlēs un vidēji atvairījis 91% pretinieku metienu, zaudējot 2,65 ripas spēlē.