Sestdienas horoskops: 14. decembris

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Horoskops sestdienai, 14. decembrim. 

AUNS Būsi pacietīgs un savaldīgs. Pat ja saskarsies ar negaidītiem likteņa pavērsieniem, sava veida triecieniem, saglabāsi vēsu prātu un apdomību. Šodien labs kontakts veidosies ar jaunāko paaudzi.

VĒRSIS Tevi divreiz nebūs jāskubina doties baudīt dzīvi. Nav svarīgi, vai tā būs jautra pasēdēšana draugu lokā vai arī lielāks saviesīgais pasākums, tu būsi jautrs, draudzīgs, atstāsi par sevi paliekošu iespaidu.

DVĪŅI Nekļūsti izšķērdīgs, rūpīgāk seko līdzi, lai tavi izdevumi nepārsniegtu ienākumus. Tie Dvīņi, kuri tomēr ļausies savām mirkļa iegribām, riskē ieslīgt ilgās parādsaistībās.

VĒZIS Vēlēsies kaut uz dienu kļūt gana egoistisks, lai laiku veltītu tikai un vienīgi savu iegribu apmierināšanai. Mīļotais cilvēks izrādīs apbrīnojamu sapratni un atturēsies no nevajadzīgiem pārmetumiem.

LAUVA Tuvo cilvēku pārmetumus uztversi ļoti saasināti. Nav izslēgts, ka emocionālā plānā jutīsies rūpju nomākts, tādējādi vēlēsies izkratīt sirdi, gūt uzticama cilvēka morālo atbalstu, iedrošinājumu.

JAUNAVA Ja līdz šim sevī esi “taupījis” vēlmi mainīt mājokļa iekārtojumu, interjeru, tagad ir īstais brīdis, lai cerēto beidzot īstenotu! Mēģini iesaistīt savās aktivitātēs arī pārējos ģimenes locekļus.

SVARI Var būt grūtāk samierināties ar radinieka neseno rīcību, kādēļ pastāv iespēja nonākt asākā konfliktā ar viņu. Taču tevī valdīs stingra pārliecība, ka tieši tev strīdā iesaistītais jāved pie prāta.

SKORPIONS Uz āru var spraukties tavi rakstura asumiņi, taču līdzcilvēki šoreiz tos uztvers ar humoru. Šī ir lieliska diena, lai veltītu laiku sportam. Fiziskās aktivitātes neapšaubāmi palīdzēs noņemt iekšējo spriedzi.

STRĒLNIEKS Šodien piedzīvotais var mainīt tavus tālākos profesionālos plānus, izvirzīt jaunas prioritātes. Ieklausies atvasīšu sacītajā, centies saprast, vai viņām nav nepieciešams tavs padoms, atbalsts.

MEŽĀZIS Sirds tīkos pēc izklaides, ceļojumiem, romantiskiem piedzīvojumiem. Savā rīcībā nekļūsti pārgalvīgs vai pārlieku azartisks. Esot pie stūres, nopietnāk rūpējies par savu un apkārtējo drošību!

ŪDENSVĪRS Tuvinieki var sagādāt patiesu pārsteigumu, kurš vēl ilgu laiku paliks tavā atmiņā. Saskarsmē ar ģimenes locekļiem viegli radīsi kopīgu valodu, spēsi atrisināt visas līdz šim radušās nesaskaņas.

ZIVIS Vari nonākt situācijā, kad sanāks rīkoties pretēji saviem uzskatiem. Diena kopumā sola krāšņas izjūtas, piesātinātu notikumu gaitu. Mīlas dzīvē vēlēsies pamēģināt ko jaunu, nebijušu.

Uz augšu