Svētdienas horoskops: 15. decembris

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Horoskops svētdienai, 15. decembrim. 

AUNS Tevi var pārņemt greizsirdības uzplūdi, kuriem gan nebūs nekāda reāla pamatojuma. Centies apvaldīt radušās kaislības, citādi no strīdiem neizvairīsies. Lieko spriedzi labāk noņemt sporta zālē!

VĒRSIS Šodien pavadi laiku mājās. Atpūtini nervu sistēmu, mierīgi pārrunā aktuālās lietas ar otro pusīti, centieties kopīgi apzināties nākotnes plānus. Vakarā atvasītes var pārsteigt tevi ar drosmīgiem paziņojumiem.

DVĪŅI Būsi apmierināts ar dzīvi, attiecību gaitu laulības ostā. Šis ir piemērots brīdis, lai kopīgi ar partneri dotos pie dabas vai apmeklētu kādu kultūras pasākumu. Vakarā esi piesardzīgāks pie auto stūres!

VĒZIS Jau modīsies praktiskā, rosīgā noskaņojumā, kurš tā vien liks pievērsties mājokļa uzkopšanai, citu saimniecisku jautājumu risināšanai. Vakarpusē labprāt pavadīsi laiku kopā ar mīļoto cilvēku.

LAUVA Neparko nevēlēsies sēdēt mājās. Tevi pat nedaudz tracinās ikdienas pelēcība, vienmulīgums, tāpēc meklēsi veidus, kā rast atmiņā paliekošus iespaidus. Galvenais, nesāc pārāk spēlēties ar risku.

JAUNAVA Brīvdiena vai ne, bet tu būsi nodarbināts ar profesionāla rakstura jautājumiem. Pilnīgi iespējams, tiksies ar kolēģiem vai sadarbības partneriem, lai pārrunātu turpmākos darījumus, plānus.

SVARI Pilnīgi iespējams, ka tieši otrā puse būs tā, kura dos tev nepieciešamo stimulu sen lolotu interešu, vaļasprieku izkopšanai. Ja vēlies, droši vari apmeklēt dažādus domubiedru saietus, seminārus.

SKORPIONS Tavs organisms šobrīd var saasinātāk reaģēt uz medikamentiem un alkoholu. Ja iespējams, atturies gan no viena, gan otra. Lai labāk relaksētos, pievērsies jogai, meditācijai.

STRĒLNIEKS Būsi dzīvesprieka un enerģijas pilns. Ar savu klātbūtni, humora izjūtu spēsi uzlabot omu arī apkārtējiem. Tu nekļūdīsies, ja šobrīd aicināsi pie sevis ciemiņus vai arī pats dosies kurp viesoties.

MEŽĀZIS Tavs garastāvoklis jūtami uzlabosies, varēsi vieglāk izveidot kontaktu ar apkārtējiem, iegūt jaunus paziņas, apmainīties viedokļiem, pieredzi. Mīlas frontē iespējami negaidīti notikumu pavērsieni.

ŪDENSVĪRS Dienas ritējums būs atkarīgs no attiecībām ar mājiniekiem. Ja tevis un tuvinieku starpā valdīs harmonija, diena būs izdevusies. Par sevi var likt manīt kāds no taviem slēptajiem talantiem.

ZIVIS Izrādīsi manāmu gādību, uzmanību pret mājiniekiem, kuri no savas puses mēģinās atdarīt ar ko līdzīgu. Runājot par paša baudu, tev zvaigznes iesaka pievērsties skaistumkopšanas, pirts procedūrām.

Uz augšu