C, 30.11.2023.

No 1. janvāra reģionālo autobusu galapunkts no Rīgas MTS pārcelsies uz Rīgas starptautisko autoostu

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Mikroautobusi "Rīgas maršruta taksometru stacijā"
Mikroautobusi "Rīgas maršruta taksometru stacijā" Foto: Valts Baumanis/LETA

No 1. janvāra pieturā "Rīgas maršruta taksometru stacija" (Rīgas MTS) Marijas ielā 2A pasažieru apmaiņa vairs netiks veikta un 15 maršrutu galapunkts būs Rīgas starptautiskajā autoostā, informēja Autotransporta direkcijas pārstāve Zane Plone.

"Rīgas MTS" no 1. janvāra vairs nevarēs tikt izmantota kā reģionālo autobusu maršrutu galapunkts saistībā ar to, ka zemes īpašnieks ir uzteicis nomas līgumu.

Līdz šim ik gadu pieturā "Rīgas MTS" tika sākti un noslēgti 207 549 reisi, tādējādi tā ir viena no noslogotākajām reģionālo maršrutu autobusu pieturām.

Attiecīgajā pieturā apstājas trīs pārvadātāju - AS "Rīgas taksometru parks", "Liepājas autobusu parks" un "CATA" - autobusi. Pieturvietā "Rīgas MTS" tika sākti maršruti virzienā uz Jūrmalu, Mārupi, Baložiem, Ķekavu, Baldoni, Siguldu un citām apdzīvotām vietām.

No "Rīgas MTS" uz Rīgas autoostu tiks pārcelts galapunkts maršrutam Nr. 5139 Rīga-Gaismas, Nr. 5171 Rīga-Pavasari-Virši, Nr. 5173 Rīga-Medemciems, Nr. 5432 Rīga-Rāmava-Baloži, Nr. 5433 Rīga-Jaunmārupe, Nr. 5435 Rīga-Mārupe, Nr. 5612 Rīga-Ragana-Sigulda, Nr. 6779 Rīga-Daugmale, Nr. 6843 Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava, Nr. 6844 Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava, Nr. 6848 Rīga-Sarma-Baldone, Nr. 6852 Rīga-Straume, Nr. 7018 Rīga-Spuņupe-Jaunķemeri, Nr. 7020 Rīga-Jaunķemeri un Nr. 7023 Rīga-Sloka.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja pasažieru un kravu pārvadājumu jomā. Tās darbība galvenokārt saistīta ar sabiedriskā transporta - pasažieru pārvadājumu ar autobusu un vilcienu - plānošanu, licenču izsniegšanu kravu un pasažieru komercpārvadājumiem un atļauju izsniegšanu starptautisko pārvadājumu veikšanai.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu