Tomass par iesaistīšanos konfliktā ar faniem saņem diskvalifikāciju

Aizeja Tomass

FOTO: AP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Vašingtonas "Wizards" spēlētājs Aizeja Tomass saņēmis divu spēļu diskvalifikāciju par konfliktēšanu ar faniem, kā rezultātā viņš par šo laika posmu nesaņems atalgojumu, vēsta NBA.

Tomass, kurš ir divu Latvijas basketbolistu Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika komandas biedrs, konfliktā ar faniem iesaistījās sestdienas spēlē. Viņš noslēdzošās ceturtdaļas beigās iesoļoja dziļāk tribīnēs, lai uzsāktu skaidrošanos ar diviem Filadelfijas "76ers" faniem, kuri viņam iepriekš esot veltījuši kritiku un nepiedienīgus žestus.

NBA noteikumi paredz, ka ikviens spēlētājs, kurš mača laikā dodas tribīnēs, saņem spēļu diskvalifikācijas un arī naudas sodu, ja tā lemj līga. Striktie noteikumi paredzēti, lai mazinātu atbalstītāju un spēlētāju sadursmes NBA mačos.

Tiek vēstīts, ka nesaskaņas starp abām pusēm beigušās vien ar vārdu apmaiņu.

Savukārt vēlāk noskaidrojās, ka konfliktā iesaistītajiem faniem piešķirtas gadu ilgas diskvalifikācijas, kā rezultātā viņi netiks ielaisti Vašingtonas kluba mājas spēļu arēnā. Tāpat viņu sezonas abonementi ir atcelti.

Tomasam diskvalifikācijas dēļ nāksies izlaist pirmdienas maču ar Ņujorkas "Knicks" un ceturtdienas dueli pret Detroitas "Pistons". Paredzams, ka viņš laukumā atgriezīsies sestdien, kad "Wizards" vēlreiz tiksies ar "Knicks".

Tomass šosezon vidēji spēlē izcēlies ar 13,6 punktiem, 4,8 rezultatīvām piespēlēm, kā arī 1,7 atlēkušajām bumbām.

"Wizards" ar astoņām uzvarām 28 spēlēs Austrumu konferencē ierindojas 12.vietā.

Uz augšu