Pk, 30.09.2022.

Foto: Pirmais ieskats Jāņa Skuteļa īpašajā Vecgada šovā

Apollo.lv
Foto: Pirmais ieskats Jāņa Skuteļa īpašajā Vecgada šovā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Arī šogad Latvijas Televīzijas skatītājiem Jauno gadu būs iespēja sagaidīt kopā ar Jāni Skuteli. Turklāt – nevis vienā ballītē, bet veselās deviņās. 

“Pusnakts šovs ar Jāni Skuteli. Vecgada speciālizlaidums” šogad veltīts ballīšu hitu meklējumiem. Ir skaidrs, ka tādu mums ir daudz, tomēr Vecgada vakarā Latvijas labāko mūziķu izpildījumā skanēs tikai paši labākie.

“Jo mēs varam tēlot augstāko aprindu cilvēkus ar kaviāru un kanapē maizītēm uz galda, bet tik un tā nevienu ballīti nekas tik labi nesatur kopā kā rasola bļoda un televizors pa vidu,” godīgi atzīst raidījuma veidotāji.

Katrs no mums kādu Jauno gadu ir sagaidījis mājas ballītē, tādēļ skatītājiem kopā ar Jāni Skuteli un viņa komandu būs iespēja paviesoties veselās deviņās. Meklēt vislabāko mājas ballīti palīdzēs Latvijas mūzikas zvaigznes – grupas “Prāta vētra”, “Carnival Youth”, “The Sound Poets”, “Dzelzs vilks”, “Jumprava”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Dagamba”, kā arī mīlestības retrītu speciālisti jeb duets “Mazais princis”. Tāpat meklējumos iesaistīsies arī Aija Andrejeva, Evija Vēbere, Lauris Reiniks, Ozols, Edavārdi, Viņa, Intars Busulis un “Abonementa orķestris”.

Protams, Jānis Skutelis arī Vecgada vakarā būs kopā ar savu uzticamo palīgu svītu – kolorīto Kozmenu, interviju meistaru Ēriku Palkavnieku un grupu, kas nekad nemēģina, – “Dziļi violets”.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu