Bļugeram "Penguins" uzvaras vārti Našvilā

Teodors Bļugers cīnās "Predators" vārtu priekšā.
Teodors Bļugers cīnās "Predators" vārtu priekšā. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Uzvaras vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā pret Našvilas "Predators" guva latvietis Teodors Bļugers, nodrošinot Pitsburgas "Penguins" panākumu.

"Penguins" komanda Našvilā uzvarēja vietējo "Predators" ar rezultātu 5:2 (3:1, 2:0, 0:1).

Bļugers arī šoreiz spēlēja vienā uzbrucēju trijniekā ar Zeku Estonu Rīzu un Brendonu Tanevu, uz ledus pavadot 18 minūtes un 45 sekundes (trīs minūtes mazākumā un 20 sekundes vairākumā).

Šajā laikā latvietis izcēlās ar vārtu guvumu pirmās trešdaļas 15 minūtē, panākdams 3:1 "Penguins" labā.

Vēl Bļugeram arī divi metieni pa vārtiem, 36% uzvarētu iemetienu un pozitīvs lietderības rādītājs +2.

Latvijas izlases uzbrucējam šis bija piektais vārtu guvums šajā NHL sezonā, vēl viņa kontā arī sešas rezultatīvas piespēles.

"Penguins" ar 37 spēlēs izcīnītiem 48 punktiem tagad ieņem ceturto vietu NHL Austrumu konferencē.