Girgensons un "Sabres" paliek "sausā" pret "Bruins"

Zemgus Girgensons.
Zemgus Girgensons. Foto: AFP / Scanpix

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā nespēja gūt vārtus, bet Elvis Merzļikins jau kārtējo Kolumbusas "Blue Jackets" maču noraudzījās no rezervistu soliņa.

"Sabres" mājās ar 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) zaudēja Bostonas "Bruins".

Girgensons laukumā pavadīja 15 minūtes un 49 sekundes, teju trīs minūtes nospēlējot mazākumā. Uzbrucējs arī pielietoja vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdz ar neitrālu lietderību.

Bostonas komandā divus vārtus guva Patriss Beržerons, bet tikpat rezultatīvas piespēles Deivids Pastrņāks. Savukārt Breds Maršāns iekrāja vēl par vienu piespēli vairāk nekā Pastrņāks.

Jaroslavs Halāks "Bruins" vārtos tika galā ar visiem 26 pretinieku metieniem.

Citviet Elvis Merzļikins aizvien bija Kolumbusas "Blue Jackets" komandas rezervē, tai viesos ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1) papildlaikā piedzīvojot neveiksmi pret Vašingtonas "Capitals".

Vienīgos Kolumbusas vienības vārtus guva Jākobs Lilja. Vašingtonas vienībā Karls Hagelins trešā perioda septītajā minūtē panāca neizšķirtu, bet Tīdžejs Ošī papildlaikā izrāva uzvaru.

Merzļikina konkurents Jūnass Korpisalo tvēra 34 no 36 pretinieku metieniem, kopumā atvairot 94,4% raidījumu.