Rihards Bukarts un Gudļevskis izcīna uzvaras Vācijas čempionātā

Kristers Gudļevskis

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis piektdien atvairīja 23 pretinieku metienus, sekmējot Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" panākumu  Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē, un panākums tika arī uzbrucējam Rihardam Bukartam.

Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" savā laukumā ar 5:1 (3:0, 1:0, 1:1) uzvarēja Nirnburgas "Ice Tigers".

Gudļevskis laukumā pavadīja visu spēli, vienīgos vārtus ielaizdams mača 57.minūtē, kad rezultāts jau bija 5:0 mājinieku labā.

Mača likteni jau nedaudz vairāk nekā pirmajās četrās spēles minūtēs izšķīra Jans Urbass, iemezdams divus vārtus. Viņa kontā arī rezultatīva piespēle. Savukārt trīskārt vārtu guvumam asistēja Miha Verličs. Viesiem goda vārtus guva Brendons Baks no Kanādas.

Tikmēr Diseldorfas EG viesos ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pieveica Ķelnes "Haie".

Rihards Bukarts uzvarētāju rindās laukumā pabija 11 minūtes un 42 sekundes, esot laukumā vienīgo vārtu zaudējumā.

Maksimiliāns Kammerers uzvaras vārtus guva divas minūtes un divas sekundes pirms mača beigām, panākot 2:1.

Gudļevska komanda ar 58 punktiem 34 mačos ieņem piekto vietu DEL čempionātā, bet Diseldorfas klubs ar 52 punktiem 33 dueļos tabulā iekārtojies tieši aiz ziemeļniekiem.