Kuruca un Porziņģa komandām zaudējumi NBA spēlēs

Zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta spēlē pagājušajā naktī (Latvijas laiks) piedzīvoja Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets".

"Nets" basketbolisti ar rezultātu 102:121 savā laukumā piekāpās iepriekšējās sezonas čempionvienībai Toronto "Raptors".

Kurucs laukumā pavadīja 17:25 minūtes, kuru laikā guva 7 punktus (1p. 2/2, 2p. 1/2, 3p. 1/3), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, bloķēja vienu metienu, divreiz kļūdījās, trīsreiz pārkāpa noteikumus un spēli pabeidza ar +/- rādītāju -5.

Ļoti veiksmīgi ceturto ceturtdaļu aizvadīja "Raptors" basketbolisti, kuri sāncenšu grozā iemeta 38 punktus, uz ko mājinieki spēja atbildēt vien ar 22.

"Nets" labākais punktu guvējs bija Spensers Dinvidijs, kurš iemeta 23 punktus, Džo Heriss pievienoja 18. Savukārt "Raptors" rindās 29 punkti Fredam Vanvlītam, bet par trim mazāk iemeta Kails Laurijs.

Bruklinas komanda piedzīvoja jau piekto zaudējumu pēc kārtas.

Citā spēlē neveiksmi bez savainotā Kristapa Porziņģa cieta Dalasas "Mavericks", kas savu skatītāju priekšā ar 120:123 papildlaikā atzina Šarlotas "Hornets" pārākumu.

Dalasu neglāba Lukas Dončiča "triple-double" - 39 punkti, 12 atlēkušās bumbas un 10 rezultatīvas piespēles.

"Mavericks" piedzīvoja trešo zaudējumu pēdējos četros mačos.

"Nets" Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem 7. pozīciju, kamēr "Mavericks" ir sestā spēcīgākā komanda Rietumu konferencē.