Džastins Bībers saslimis ar Laimas slimību

Džastins Bībers un modele Heilija Boldvina

FOTO: AFP/AP/Reuters/Scanpix

Kanādiešu popmūzikas zvaigzne Džastins Bībers trešdien, 8. janvārī, paziņoja, ka ir saslimis ar Laimas slimību.

Bibers savā paziņojumā "Instagram" pavēstīja, ka viņš dokumentālā filmā video koplietošanas vietnē "YouTube" pastāstīs par savu cīņu ar šo slimību, ar kuru var saslimt pēc ērces kodiena.

"Ir bijuši vairāki smagi gadi, bet, pareizi ārstējoties (..) es būšu atpakaļ un jutīšos labāk nekā jebkad," 25 gadus vecais Bībers rakstīja savā paziņojumā.

14

Viņš pieminēja kritiķus, kas esot netaisni komentējuši viņa izskatu, sakot, ka viņš izskatās pēc metamfetamīna lietotāja.

"Viņi neaptvēra, ka man nesen tika diagnosticēta Laimas slimība; man bija ne vien tas, bet arī nopietns hroniskas mononukleozes gadījums, kas ietekmēja manu ādu, smadzeņu darbību, enerģiju, un veselību vispār."

Bībera "Instagram" paziņojuma foto sadaļā ir parādīts slavenību ziņu vietnes TMZ raksts, kurā teikts, ka minēto "YouTube" dokumentālo filmu paredzēts publicēt 27. janvārī. 

TMZ vēstīja, ka Bībers lielu daļu pagājušā gada pavadījis ciešanās, līdz ārsti diagnosticēja viņam Laimas slimību. Fotogrāfijās no pagājušā gada septembra Bībers bija redzams pievienots intravenozās infūzijas sistēmai.

Redaktors iesaka

Lasītākais šobrīd