O, 26.09.2023.

TVNET un LETA pārcelsies uz biznesa centru "Origo One"

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Tirdzniecības centra "Origo" jaunās piebūves būvniecība.
Tirdzniecības centra "Origo" jaunās piebūves būvniecība. Foto: Īriss Sviklis/LETA

Nacionālā informācijas aģentūra LETA un interneta portālu uzturētājs TVNET, kas kopā nodarbina vairāk nekā 200 darbiniekus, šovasar pārcelsies uz A klases biroja telpām biznesa centrā "Origo One", ko būvē nekustamo īpašumu attīstītājs "Linstow Center Management" ("Linstow").

"Colliers" īstenoja telpu iznomāšanas darījumu vadību, darbojoties kā "Origo One" ekskluzīvais iznomāšanas aģents. 

"Colliers Baltics" partneris Ēriks Bergmans pauž gandarījumu, ka "Origo One" nomnieku sastāvā parādās tik spēcīgi un labi pazīstami zīmoli kā LETA un TVNET. 

Abu uzņēmumu pārstāvji novērtējuši "Origo One" biznesa centra atrašanās vietu un sasniedzamību, kā arī celtniecības un apdares materiālu kvalitāti. "Origo One" biznesa centrs vēl projektēšanas stadijā ieguvis pasaulē vadošās ēku ilgtspējas novērtēšanas metodes BREEAM ("British Research Establishment Environmental Assessement Method") sertifikātu ar teicamu vērtējumu.

SIA "TV NET" valdes locekle Zane Bārtniece norāda, ka "būtiska darbinieku labsajūta un vide, kādā pavadām lielu daļu savas dzīves, jo tas neapstrīdami ietekmē arī darba produktivitāti, radošumu un attiecīgi arī rezultātus". 

"Origo One" atbildis visām TVNET vajadzībām, turklāt "Linstow" ir ilggadējs grupas partneris Baltijas līmenī, kam uzņēmums pilnībā uzticas kvalitātes jautājumos.

SIA "LETA" valdes loceklis Juris Mendziņš uzsver, ka līdz ar uzņēmuma straujo izaugsmi pēdējo gadu laikā ir ļoti svarīgas principiāli jauna līmeņa tehnoloģiskās iespējas, kas ļautu ne tikai komfortabli veikt ikdienas darbu, bet arī tehniski realizēt visus paredzētos projektus. "Ceram, ka jauns A klases birojs mums sniegs šādas iespējas," norāda Mendziņš. 

Viņš arī akcentē, ka "Origo One" atrašanās vieta - pašā Rīgas centrā - ir svarīga, lai aģentūras LETA žurnālisti varētu būt klātesoši visos būtiskākajos notikumos un LETA sniegtu maksimāli operatīvu informāciju par aktualitātēm.

Igaunijas "UP Invest" pieder plašs uzņēmumu portfelis, tostarp lielākā mediju grupa Baltijā "Postimees Group", kurai pieder mediju grupa "TvNet" Latvijā, kā arī BNS ziņu aģentūras Igaunijā un Lietuvā, lielākais un ietekmīgākais laikraksts Baltijā "Postimees", ziņu portāls 15min.lt Lietuvā, vairāki vadošie TV kanāli, reģionālie laikraksti un radio stacijas Igaunijā. "UP Invest" pieder arī "Apollo Group" vairākuma akcijas. Savukārt "Apollo Group" pieder grāmatnīcas "Apollo", kinoteātri "Apollo", filmu izplatīšanas kompānija "Baltic Film Distribution", sulu bāri "Blender", saldējuma kafejnīcas "IceCafe" un restorāni "O'Learys" un "Kentucky Fried Chicken" Baltijas valstīs. Aģentūras LETA akciju turētāji ir Igaunijā reģistrēta investīciju grupa "Media Investments and Holdings", kas pieder "UP Invest" holdinga kompānijai.

Biznesa centra "Origo One" arhitekti ir "Arcade", ko veido "Depo projekts", kā arī "Jensen Consult" un "Arhis inženieri". Interjera dizainu veidoja "Xcelsior". Būvdarbus veic SIA "Skonto būve".

​Līdz ar ēkas paplašināšanu "Linstow" veic arī Elizabetes un Satekles ielu krustojuma pārbūvi.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu