Sv 29.11.2020.

Rīgā atrod starptautiskā meklēšanā izsludinātu mašīnu

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Rīgas pašvaldības policistus nesen piemeklējis kāds pārsteigums - atbraucot uz izsaukumu par nevietā novietotu auto, likumsargi konstatējuši, ka tas ir Norvēģijā reģistrēts zagts auto, vēsta raidījums "Degpunktā".

Raidījums vēsta, ka zagtāko automašīnu topa augšgalā joprojām ir "BMW", "Volkswagen" un "Audi" zīmola spēkrati, taču profesionāli zagļi regulāri tīkojot arī pēc lielākas peļņas un "aizdzīšanai" noskata arī ekskluzīvākus auto. 

Nesen Rīgas pašvaldības policija saņēmusi izsaukumu uz kādu pagalmu, kur elektroauto stāvvietā novietota automašīna "Porsche", kas nav elektriskā automašīna. Policijas darbinieki ieradās notikuma vietā un pārbaudīja automašīnas datus.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis raidījumam atklājis, ka "izrādījies, ka salīdzinoši ekskluzīvais transportlīdzeklis ir reģistrēts Norvēģijā. Pārbaudot datus, atklājies, ka automašīna "Porsche" atrodas starptautiskā meklēšanā".

Uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija, kas sazināsies ar kolēģiem no Norvēģijas un parūpēsies, lai automašīna nonāk pie tās likumīgā īpašnieka.

Video: Policijas darbinieki atklāj zagto spēkratu

Aktuālākās ziņas