S 6.03.2021.

Paziņoti decembra un gada čeku loterijas uzvarētāji

Pirkuma čeki ar lupu.

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Svētdien, 12. janvārī, tika paziņoti jau septītās Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotās čeku loterijas uzvarētāji.

Janvāra izlozē 10 000 eiro laimestu vinnējis 19. decembra izsniegts čeks ar numuru 004028. Uzvarētāja tālruņa numurs beidzas ar cipariem 2525.

Bez galvenās balvas arī tika paziņotas trīs naudas balvas 5000 eiro vērtībā, 50 naudas balvas 100 eiro vērtībā, kā arī daudzas citas padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku balvas, kuru vidū ir dāvanu kartes, pakalpojumi un dažādas praktiski noderīgas lietas.

Ar pilnu laimētāju sarakstu, kurā var redzēt gan 100 euro, gan 5000 euro, gan arī 10 000 euro laimētājus var redzēt šeit.

Čeku loterijā var piedalīties ikviens bez vecuma ierobežojuma. Lai piedalītos čeku loterijā un pretendētu uz dažāda apmēra naudas laimestiem, kā arī uz Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku - dažādu Latvijas uzņēmumu sarūpētajām papildu balvām, tīmekļa vietnē "www.cekuloterija.lv" ir jāreģistrē čeks, kvīts vai biļete par kopējo summu vismaz piecu eiro apmērā.

Loterijas rezultāti tiks publicēti arī tīmekļvietnē "www.cekuloterija.lv" un "www.latloto.lv". Tāpat mēneša balvu ieguvējiem un gada izlozei izvirzītajiem loterijas dalībniekiem tiks izsūtītas īsziņas uz reģistrācijas brīdī norādīto mobilā tālruņa numuru.

Čeku loterijas mērķis ir veicināt godīgu konkurenci un labprātīgu nodokļu saistību izpildi, mudinot pircējus pieprasīt čekus un kvītis par iegādātajām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem, tādējādi veicinot kultūras maiņu sabiedrībā. Čeku loterija Latvijā notiek pirmo reizi, taču citur pasaulē ir visnotaļ izplatīta prakse, kas devusi pozitīvus rezultātus gan attiecībā uz sabiedrības rīcības maiņu, gan ieņēmumiem valsts budžetā. To organizē VID, informatīvi atbalsta VAS "Latvijas Loto".