Dons reaģē uz Kiviča paustajiem apvainojumiem (47)

Apollo.lv
Foto: TVNET/ LETA

Pašmāju mūziķis Andris Kivičs mūziķa Jāņa Krīvēna jaunajā pārraidē "Pāļa bazars" izteica skarbus apvainojumus dziedātājam Donam. Nu uz tiem reaģējis arī viņš.

Pārraidē Kivičs paziņoja: "Es nesaprotu, par ko viņš dzied. Es nāktu mājās. Kādā d**** mājās tu nāktu? Bļāviens, kā man patīk, ka par attiecībām un seksu intervē čaļus, kuriem nav laulības, kuriem nav attiecību un seksa. Kādā n**** jēgā?"

Tāpat Kivičs neslēpa, ka viņam Dons nepatīk. "Zini, kas man kaitina latviešu šovbiznesā? Ka tādi doni un visi viņam līdzīgie džeki nekad neko nezina. Nekad ne par ko īsti nav domājuši, jo viņi saprot – lai tu Latvijā varētu nopelnīt naudu, tev ir jāpatīk no piecgadīgā līdz deviņdesmit piecgadīgajam. Un tu vari patikt plašai auditorijai tikai tad, ja tev nav viedokļa."

Nu uz šiem apvainojumiem reaģējis arī Dons, cenšoties neielaisties Kivičam līdzīgos izteikumos. 

"Mūsu galvenā atšķirība droši vien ir tā, ka es par savām attiecībām publiski nerunāju. Taču tas nenozīmē, ka man attiecību nav. Bet lai Andrim dzīvē veicas! Viņa kritika mani nesatrauc," izdevumam "Privātā Dzīve" norādīja Dons. 

Dons atzina, ka ne visu, par ko viņš dzied, ir piedzīvojis pats. "Ir stāsti, kurus esmu izdomājis. Ir stāsti, kurus manu acu priekšā piedzīvojuši citi. Dziesmai nav obligāti jābūt autobiogrāfiskai, taču katram jau tā sava dzīvīte ir vistuvākā. Man ir bijis tā, ka koncertā pēkšņi saprotu – vairs nevaru padziedāt. Tad es raudu. Nevēlos izlikties par titāna vīru."

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu