Astrologs Globa nosauc Zodiaka zīmes, kuras piedzīvos finansiālu veiksmi februārī

FOTO: Pixabay

Slavenais krievu astrologs Pāvels Globa nācis klajā ar jaunāko prognozi, kurā viņš vēsta par Zodiaka pārstāvjiem, kurus februārī gaida finansiāla veiksme, raksta portāls "Topnews".

Tātad, Vērsi nākamajā mēnesī gaidīs pulka dažādu notikumu, taču visnopietnākais sasniegums notiks karjeras jomā. Jūs varbūt neiegūsiet ilgi kāroto jauno amatu, bet jūsu paziņu loks paplašināsies ar nozīmīgām personām, kas tuvā nākotnē būs cieši saistīti ar jūsu algas pielikumu. Mēnesis būs ļoti aktīvs un piedzīvojumu pilns!

Dvīņos 2020. gada februārī iestāsies stabilitāte gandrīz visās dzīves jomās. Lielākā uzmanība tiks pieprasīta finansiāli, bet jūs, pateicoties ieguldītajai enerģijai, saņemsit iespaidīgu peļņu. Centieties strādāt patstāvīgi un neaizrauties ar blakus lietām. Ienaidnieki var sajust jūsu panākumus un mēģināt jums kaitēt.

Jaunava arī piešķirs daudz enerģijas darbam tieši 2020. gada februārī, taču apņēmība nesekmēsies ar izdegšanu, bet gan vedīs uz materiālo labklājību. Visas jūsu pūles nepaliks nepamanītas un nesīs taustāmas patīkamas prēmijas.

Veiksmīgs finansiāli 2020. gada februāris būs Zivīm. Biznesa nozare jums kļūs visaktīvākā, un visi jūsu iepriekšējie sasniegumi nākamajā mēnesī tiks novērtēti. Jūs saņemsit izdevīgus darba piedāvājumus, un, izvēloties līdzsvarotu izvēli, jūs kļūsit par īstu bagātnieku!

Uz augšu