O, 29.11.2022.

Kristīne Virsnīte skaidro, kādēļ nevēlas no Āfrikas atgriezties Latvijā

Apollo.lv
Kristīne Virsnīte skaidro, kādēļ nevēlas no Āfrikas atgriezties Latvijā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 26
Kristīne Virsnīte
Kristīne Virsnīte Foto: No personīgā arhīva

TV personības Kristīnes Virsnītes un viņas ģimenes piedzīvojumi Āfrikā pavisam drīz noslēgsies. Tomēr, kā sociālajos tīklos atzina sieviete, viņa pēc Latvijas vēl neilgojas. 

Savas pārdomas par šo tematu viņa publiskoja vietnē "Instagram", atzīstot, ka nevēlas atgriezties pie ikdienas skrējiena. 

"Tuvojas mirklis, kad atgriezīsimies Eiropā un es nesaprotu no kuras puses, taču jūtu, kā piezogas trauksme, ne tāda pamatīga, drīzāk tāda dziļumā īdoša, kura mīl pielavīties un sākt elsot pakausī. Man tik ļoti patīk, ka neesmu sazvanāma, jau vairāk nekā divus mēnešus mans Latvijas telefona numurs klusē, uz vēstulēm es varu atbildēt, kad vēlos un e-pastus teju nelasu, tik retu reizi izbraucu ar skatu cauri tam, kas tur rakstīts, Facebook Kaspars manā telefonā nejauši nobloķēja, lai tiktu atpakaļ jāatjauno ar kodu, kas atsūtīts uz manu telefona numuru, kurš klusē.

Mani Latvijā gaida skaisti projekti - Āfrikas piedzīvojumu raidījums, mēs noteikti sariktēsim arī Āfrikas sarunu vakaru, arī mans sarunu šovs sievietēm sāk silt, taču es vairs negribu to vājprāta skrējienu, kad nav pat laika pusdienas paēst, es tādā esmu dzīvojusi daudzus pārāk ilgus gadus.

Vai es ilgojos pēc mājām? Ne gluži, man, protams, uznāk nogurums no neierastā, no tā, ka neesmu savā drošajā komfortiņā, taču manī nav tādas smeldzīgas ilgu sajūtas, jo man nepatīk ilgoties, man patīk būt tur, kur esmu," rakstīja Virsnīte. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kristine Virsnite (@kristine_virsnite) on

Kā jau ziņots, iemīļotā TV personība Kristīne Virsnīte kopā ar vīru, populāro ēdienu blogeri Kasparu Virsnīti un abu bērniem Amēliju un Kuki ir devušies aizrautīgā divu mēnešu piedzīvojumā Rīga – Dakāra – Rīga. Turklāt viņu dēkām un ikdienai varēs sekot līdzi arī “Helio Media” veidotajā realitātes šovā “Virsnīši Āfrikā”, kas jau pavisam drīz pēc viņu atgriešanās būs skatāms lietotnē “Shortcut” un piedzīvojumu kanālā 360TV!

Foto: Virsnīšu ceļojums uz Āfriku: 6. daļa

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu