T, 28.09.2022.

Jaunā "Supernovas" vadītāja aizstāvas pret Reiniku un citiem interneta komentētājiem

Apollo.lv
Jaunā "Supernovas" vadītāja aizstāvas pret Reiniku un citiem interneta komentētājiem
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 23

Zināmu ažiotāžu pašmāju slavenību vidū raisījusi populārā influencere un jaunā  "Supernovas" vadītāja Beāte Bērziņa ("Beta Beidz"),  kas savu atklāto video dēļ izpelnījās uzmanību no dziedātāja Laura Reinika un citu interneta komentētāju puses. 

"Gribēju iepazīties ar jauno Latvijas Eirovīzijas/Supernovas vadītāju. Iegāju YouTube un pirmajā rāvienā uzzināju daudz vairāk kā biju gaidījis. Labi, ka tagad viss kārtībā ar to lietu," ironiski raksta Reiniks, pievienojot video, kurā redzama Beta.

Video fragmentā Beta skaidro vienu no 13 lietām, kas viņu "besī". Publiskotajā materiālā viņa runā par sieviešu krūtīm un to, ka viņai nepatīk, ka citas sievietes tās aiztiek.

Arī citi cilvēki "Twitter" metas apspriest Betas videoklipus, paužot par tiem pārsteigumu. 

Nu internetā izskanējušo kritiku komentējusi pati jūtubere, īsajos "Instagram" video stāstiņos neslēpjot savu pārsteigumu par notiekošo. 

"Es pieļāvu pirmo kļūdu. Es atvēru "Twitter". Lauris Reiniks mani ienīst "Twitter". Man likās, ka cilvēki ir tikai pozitīvi. Man filtri strādā, es māku uzvesties. Tas, ka es runāju vienkārši atklāti par dzīvi tā kā ir, un citi cilvēki to nedara, tas nenozīmē, ka es nemāku arī kā citi cilvēki uzlikt seju un prezentēt sevi tā kā pieklājīgā manierē. Varbūt man tas jāpierāda tagad? Es nezinu, bet es tiešām nebiju gaidījusi arī šito vilni ar heitu, ko es laikam tagad saņemšu. Lauris Reiniks mani ieheitoja!" video klāsta Beta. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by you betcha (@betabeidz) on

Jau vēstīts, ka konkursa sešos pastāvēšanas gados šī būs ceturtā reize, kad Toms Grēviņš un Ketija Šēnberga strādās tandēmā kā "Supernovas" vadītāji, savukārt populārajai vlogerei Beta Beidz jeb Beātei Bērziņai, kura ar dalībniekiem sarunāsies uzreiz pēc uzstāšanās, šī būs debija TV ekrānā. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu