Bikše slēpošanas sacensībās Ukrainā izcīna 10. vietu

Latvijas distanču slēpotājs Indulis Bikše piektdien Ukrainā ieņēma desmito vietu Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensībās 15 kilometru distancē brīvajā stilā.

Bikše finišēja pēc 36 minūtēm un 54,4 sekundēm, sacensību uzvarētājam Jaugeņijam Lamakam no Baltkrievijas zaudējot vienu minūti un 0,1 sekundi.

Latvietis par savu sniegumu nopelnīja 97,22 FIS punkts un guva desmito vietu 33 finišējušo sportistu konkurencē.

Ceturtdien 1,6 kilometru sprintā brīvajā stilā Bikše kvalifikācijā ar trīs minūtēm un 17,12 sekundēm bija otrais, uzvarētājam Oleksijam Krasovskim zaudējot 1,69 sekundes un tiekot pie 129,71 FIS punkta. Pēc tam finālā Bikše piekāpās mājiniekiem Ruslanam Perehodam un Dmitro Drahunam, izcīnīdams trešo vietu.

Pagājušajā sestdienā latvietis aizvadīja savas pirmās sacensības pēc "Tour de Ski", Austrijā slēpošanas maratonā izcīnot 16.vietu un tiekot pie 290,69 FIS punktiem.

Gadu mijā Bikše noslēdza dalību savā ceturtajā "Tour de Ski" seriālā, kurā kopvērtējumā ieņēma 49.vietu un tika pie Pasaules kausa kopvērtējuma punktiem.