Pk 22.01.2021.

Īstas "drāmas karalienes"! Astrologi atklāj Zodiaka lielākās histēriķes

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Katrai Zodiaka pārstāvei ir savas stiprās un ne tik stiprās puses - kamēr dažas ir nesatricināmas jebkura likteņa pavērsiena priekšā, ir arī tādas dāmas, kuras ir gatavas uzsprāgt pat mazāko sīkumu dēļ, vēsta portāls "Postimees".

4. vieta - Auns

Šīs Zodiaka pārstāves ir pasaules spilgtāko histērijas lēkmju karalienes - viņas satraukumā var kliegt, raudāt un plēst traukus. Šīm dāmām patīk atstāt spēcīgu iespaidu, tādēļ nevajag brīnīties par caurumiem sienās vai svaidīšanos ar mēbelēm. Labā ziņa - šī zvaigznāja pārstāvju histērijas lēkmes sākas tikpat ātri, cik beidzas. Tuviniekiem atliek vien cerēt, ka līdz trača beigām viņi vēl būs dzīvi un veseli.

3. vieta - Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušās dāmas īr īstas histērijas virtuozes - viņas to uzskata par aizraujošu spēli, gluži tāpat kā intrigas un seksu. Raudzīties uz to, kā Skorpiona zvaigznāja pārstāves sāk savu priekšnesumu ir gluži kā skatīties uz uguni vai tekošu ūdeni - to var darīt mūžu. Tiesa, šis sarežģītais un smalkais "prāta mežģis" prasa rūpīgu un kārtīgu sagatavošanos, tādēļ histērijas priekšnesumi nav pārlieku bieža parādība.

2. vieta - Strēlnieks

Ugunīgās, ar augstām prāta spējām apveltītās un neticami vitālās Strēlnieka zīmes pārstāves diemžēl bieži vien ir ar samērā neattīstītu empātiju. Šo iemeslu dēļ zem šī zvaigznāja dzimušās var kļūt par īstu izaicinājumu vīrieša pašapziņai - Strēlnieka zīmes dāmas saceļ tik spēcīgu vētru, ka pēc tam viņas partnerim var nākties meklēt psihoterapeita palīdzību.

1. vieta - Vērsis

Godpilnā pirmā vieta šajā sarakstā ir Vērša zīmes dāmām - lai arī viņas ikdienā ir ļoti ieturētas un mierīgas, tad, kad viņām ir sakrājies par daudz emociju, viņas eksplodē ar jaudu, kas citiem var palikt atmiņā visu dzīvi. Zem šī zvaigznāja dzimušās savas emocijas tur sava veida "spiediena katlā" - viņas ilgu laiku sevi uzkurina, apdomā katru detaļu un izteikto frāzi, turklāt dara to klusībā un nekā neizrādot savu neapmierinātību. Pēc ilgāka laika sāpīgā tēma var pavīdēt kādā jautājumā un pēc tam atpakaļceļa vairs nav - pretoties Vērša niknumam ir bezjēdzīga laika tērēšana.

Redaktors iesaka