Meganas Mārklas tēvs dalās ar atsvešinātās meitas pusaudzes gadu kadriem

Megana Mārkla un viņas tēvs. Ilustratīvs attēls.

FOTO: People

Pagājušajā nedēļā kārtējo reizi televīzijā ciemojies Meganas Mārklas tēvs Tomass, kurš atkārtoti komentējis meitas gaitas karaliskajā ģimenē un dalījās ar retiem kadriem no Meganas dzīves, vēsta portāls "Daily Mail".

Tomass Mārkls aizgājis no ģimenes, kad Meganai bija seši gadi, taču uzturējis kontaktu ar meitu. Ar laiku šīs attiecības, pēc Tomasa Mārkla teiktā, esot pasliktinājušās un kopš Meganas laulības ar princi Hariju radinieki vispār nekomunicējot. Nu bijušās karaļnama pārstāves tēvs ir samērā biežs televīzijas raidījumu viesis, kuros viņš dalās ar ieskatiem savas meitas dzīvē.

FOTO: Thomas Markle

Šoreiz vīrietis kādam britu televīzijas rīta šovam atklājis bildes no Mārklas bērnības - 16 gadus jaunā Megana nofilmēta uz skolas teātra skatuves. No sākuma meitene ir redzama melnā kleitā, taču izrādes gaitā notērpjas līdz pat apakšveļai.

"Šeit viņa tēlo meiteni, kas ir atnākusi uz SPA salonu. Viņai vienmēr patikušas "efektīgas" lomas," stāstījis Tomass Mārkls.

FOTO: Thomas Markle

Vīrietis vēlreiz komentējis arī savu attieksmi par Meganas attieikšanos no karaliskajām pilnvarām. Lai arī daudzi ir norādījuši, ka karaļnamā pret Meganu nav valdījusi patīkamākā attieksme, Tomass uzskata, ka konfliktu, visticamāk, iniciējis pats pāris.

"Domāju, ka viņi ir sāpinājuši karalieni un citus karaliskās ģimenes locekļus. Pārvākties uz citu valsti, bet turpināt kalpot Anglijai, nav labākā doma - tas nekad nestrādās. Man mazliet žēl Elizabetes II," stāstījis Mārklas tēvs.

Tomass tāpat uzsvēris, ka joprojām nav spējis izveidot kontaktu ar savu slaveno meitu un ļoti cerot satikt savu mazdēlu. Viņš ir apņēmies katru mēnesi sniegt kāda veida skaļu interviju, lai pievērstu meitas uzmanību.

"Mēs nekontaktējamies. Vai nu viņa izvairās no manis, vai arī kāds viņai ir lūdzis to nedarīt," secinājis Tomass.

Uz augšu