S 23.01.2021.

Apmaldījusies ģimene 34 dienas džungļos pārtiek tikai no ogām

Ilustratīvs attēls

FOTO: Pixabay

Kāda sieviete un viņas trīs bērni apmaldījās Kolumbijas džungļos. 34 dienas ģimene pārtika tika no ogām, pašiem, neapzinoties, šķērsoja Peru robežu, vēsta britu laikraksts "Independent".

Sieviete un viņas bērni atrasti dzīvi pēc apmaldīšanās džungļos Dienvidamerikā starp Peru un Kolumbiju. Viņi džungļos pavadīja 34 dienas un pārtika tikai no atrastajām ogām. 40 gadus vecā sieviete ar bērniem, kuri bija 10, 12 un 14 gadus veci, pazuda 19. decembrī.

Kolumbijas flotes komandieris Serhio Alfredo Serano vietējiem medijiem paziņoja, ka ģimene bija devusies brīvdienās. Viņi bija ceļā, lai satiktu bērnu tēvu, kad pazuda.

Pēc nomaldīšanās ģimene sekoja Putumajo upei Kolumbijā, paši nepazinoties, ka šķērsojuši Peru robežu. Viņus izglāba veiksmīga sagadīšanas - Sekojas pamatiedzīvotāji bija ieraudzījuši četru cilvēku grupu un ziņoja par to Peru flotei, kuri pēc tam sazinājās ar kolēģiem Kolumbijā.

Vēlāk ģimene tika aizvesta atpakaļ uz Kolumbiju, kur viņus nogādāja tuvējā slimnīcā. Māte ar saviem bērniem bija cietusi no bada, atūdeņošanās un nelieliem ievainojumiem. Viņiem tika pārbaudīts, vai ģimene nav inficējusies ar slimībām.

"Ja mēs nebūtu dzēruši ūdeni ik pēc 30 minūtēm, mēs zaudētu samaņu. Mums visu laiku bija jāapstājas, jo meitenes nespēja vairs paiet," pēc notikušā Koumbijas raidorganizācijai "Noticias Caracol" sacīja māte.

Aktuālākās ziņas