Video ⟩ 68 gadus vecais Latvijas "melnajā sarakstā" iekļautais Gazmanovs kameras priekšā dejo peldbiksēs

Krievijas skatuves mākslinieks Oļegs Gazmanovs vēlējās pierādīt, ka 68 gadu vecumā viņš joprojām ir labā fiziskajā formā. Sociālajos tīklos viņš ievietoja video no sava atvaļinājuma, ko pavada Maldīvu salās.

Publiskotajos kadros redzams, kā Gazmanovs puskails peldbiksēs dejo baseina malā pie dziesmas "Lambada". 

"Pēdējā atvaļinājuma diena. Pirms divām dienām es gribēju doties mājās, bet pēdējā dienā es izdomāju, ka labprāt paliktu vēl uz trim dienām... Esmu jau pieradis pie rīta dejām un āra baseina!" pie kadriem rakstīja Gazmanovs. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Газманов Олег (@oleggazmanov) on

Par negaidītajiem video kadriem pārsteigti bija komentētāji, kuri Gazmanovu salīdzināja ar sirmo itāļu kungu Džanluku Vaki, kuru visā pasaulē pazīst kā "dejojoši miljonāru". Kā rakstīja Gazmanova fani, Krievijas estrādes zvaigzni var saukt par "dejojošo miljonāru krievu gaumē".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Газманов Олег (@oleggazmanov) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Газманов Олег (@oleggazmanov) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Газманов Олег (@oleggazmanov) on

Atgādinām, ka Gazmanovam, kurš atbalsta Kremļa politiku un savās dziesmās glorificē Padomju Savienību, ir liegta iebraukšana Latvijā.

2014. gadā Latvija Gazmanovu nevēlamo personu sarakstā, norādot, ka dziedātājs ar vārdiem un darbiem ir "kaitējis Ukrainas suverenitātei un teritoriālajai nedalāmībai".

Gazmanovs, kurš agrāk bija biežs viesis Latvijā, un kura tuvinieki dzīvo Rīgā un Jūrmalā, jau iepriekš bija nonācis Ārlietu ministrijas redzeslokā. Mūziķis Krievijas konstitūcijas divdesmitgades svinībās dziesmā «Ražots Padomju Savienībā» aizrautīgi slavināja padomju impēriju. «Ukraina un Krima, Baltkrievija un Moldova - tā ir mana valsts. Sahalīna, Kamčatka, Urālu kalni - tā ir mana valsts, Krasnodaras novads, Sibīrija un Pievolga, Kazahstāna un Kaukāzs un Baltija arī,» - šādi «savas valsts» ģeogrāfiju Gazmanovs izklāstījis dziesmā, kuras piedziedājumā skan vārdi «Esmu dzimis Padomju Savienībā, ražots es esmu PSRS». Tolaik arī Lietuvas Seima deputāts bijušais Ārlietu ministrs Audroņs Ažubalis aicinājis neļaut Gazmanovam iebraukt valstī.

Tāpat Gazmanovs  uzstājās mītiņā Maskavas Sarkanajā laukumā, lai paustu atbalstu Krimas prokrieviski noskaņotajām varasiestādēm, kas vēlas pievienoties Krievijai, izpildot patriotiska rakstura dziesmu par virsniekiem.