Runcis ar savu kuriozo purniņu laupa sirdis tūkstošiem cilvēku un iekaro internetu

FOTO: Ekrānuzņēmums no Instagram

Pūkaini, bezspalvaini, resni, tievi, ar asti vai bez - ja runa ir par kaķiem, mēs mīlam viņus visus. Šim runcim ir unikālas acis, kas liek viņam izskatīties mīlīgākam, nekā viņš jau ir. Glītais un pūkainais kaķu puika Belarus jau paspējis nolaupīt vairāk nekā 250 000 cilvēku sirdis vietnē "Instagram".

Nav grūti saprast, kāpēc - viņa burvīgais purniņš un kuriozais skatiens ir viss, kas mums vajadzīgs, lai diena kļūtu gaišāka.

Runča saimniece Reičela viņu adoptēja pirms diviem gadiem, kad kaķim bija viens gads. Reičela uzreiz zināja, ka viņa vedīs šo dzīvnieku mājās, jo viņa viņu iemīlēja mirklī, kad ieraudzīja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Com’onnnn hooman. Why you gotta wiggle your fingers in my face

A post shared by Belarus The Cat (@my_boy_belarus) on

Kopš Belarusa adopcijas saimniece turpina atbalstīt patversmi, lai palīdzētu citiem tur esošajiem kaķiem. Izmantojot tagad slaveno runča purniņu, Reičela bieži rīko līdzekļu vākšanas dzīvniekiem, kuriem tādi nepieciešami.

2019. gadā Reičela ziedoja ap 4000 dolāriem patversmei, izmantojot dažādas līdzekļu vākšanas kampaņas.

Runcis jau kopš dzimšanas šķielē. Par laimi viņam šķielēšana nesagādā nekādas komplikācijas, kā arī viņa redze netiekot ietekmēta.

"Viņš ir ļoti aktīvs un ārkārtīgi ziņkārīgs kaķis," medijiem pastāstīja runča saimniece. "Viņam patīk spēlēties ar bumbiņām, ķerties kaklasaitē un gandrīz jebkurā citā priekšmetā, kurā var ielaist nagus."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Came home for the holidays and inexplicably became a shark ?

A post shared by Belarus The Cat (@my_boy_belarus) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morning routines are the best

A post shared by Belarus The Cat (@my_boy_belarus) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hands down the best footage you’ll see all day

A post shared by Belarus The Cat (@my_boy_belarus) on

Uz augšu