Ko par cilvēku atklāj viņa mīļākā mīlēšanās poza?

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Video vairs nav pieejams. Video vairs nav pieejams.

Mīlēšanās ir ne tikai nozīmīga pieauguša cilvēka dzīves sastāvdaļa, bet arī veids, kā izpaužam savu raksturu, emocijas un vēlmes. Psihologi apgalvo, ka mūsu mīļākās pozas atklāj krietni vairāk, nekā parasti būtu gaidījuši, vēsta portāls "Men's Health".

Misionāru poza


Ja tava mīļākā seksa poza ir tieši misionāru poza, tad tas nozīmē, ka tu alksti pēc maksimālas fiziskas tuvības. Kaut arī šī poza tiek uzskatīta par garlaicīgu un neoriģinālu, tai tomēr ir dažas būtiskas priekšrocības. Pirmām kārtām, jau tieši šajā pozā ir visvienkāršāk sasniegt orgasmu, un, otrkārt, tikai šajā pozā iespējams skatīties sava partnera acīs, skūpstīties un baudīt pilnīgu abpusēju maigumu.
Kā uzskata daži seksologi, vīriešiem, kuri dod priekšroku šai pozai, vajadzētu būt ļoti romantiskiem, tomēr no šāda vīrieša, visticamāk, nesagaidīt neprātīgu rīcību un piedzīvojumus.
Līdzīgi ir arī ar sievietēm - tās sievietes, kuras dod priekšroku šai pozai, ir vai nu kautrīgas, vai izjūt nepieciešamību pēc drošības vairāk nekā citas sievietes.

Jātnieces poza

Vīrieši, kuriem patīk, ja sieviete atrodas augšpusē, ir nesavtīgi, dāsni džentlmeņi, kuri rūpējas par savas mīļotās seksuālo labsajūtu. Runājot par šo pozu, jāatceras, ka tā ir arī penim vistraumatiskākā poza, tāpēc novērtē savu vīrieti, ja viņš to dara tikai tevis dēļ.
Šī poza ir izdevīga abiem partneriem, jo, ja procesu vada sieviete, tad iespēja, ka viņa sasniegs orgasmu, pieaug vairākkārt. Bet, ja kustas galvenokārt vīrietis, tas maksimizēs viņa izjūtas un baudu.
Vīrietis gan šo pozu var izvēlēties arī tāpēc, ka viņam vienkārši slinkums vai ja viņš ir noguris. Tomēr neatkarīgi no tā, kādi ir patiesie iemesli, kāpēc vīrietis šo pozu izvēlas, ir skaidrs, ka sievietei tā ir īsta dāvana, jo tieši šī ir tā poza, kurā sievietei ir vislielākās izredzes sasniegt orgasmu.

Jātnieces poza ar muguru pret vīrieti

Šajā pozā visas rūpes par baudu gulstas uz sievietes pleciem, jo tieši viņa kontrolē ātrumu un iekļūšanas dziļumu.
Ja šo pozu izvēlas vīrietis, tas var nozīmēt, ka viņš ir vizuāli stimulējams un seksa laikā izjūt nepieciešamību redzēt savu sievieti pilnībā.
Bet, ja šo pozu mīl sieviete, tad tas, visticamāk, nozīmē to, ka šī sieviete ir stipra, enerģiska būtne, kura pieradusi par visu parūpēties pati.

Sunīšu poza

Šī poza mūs atgriež pie dabas saknēm. Šo pozīciju visbiežāk izvēlas agresīvi, enerģiski, egoistiski un mērķtiecīgi cilvēki. Sunīšu poza ir viena no tām, kurā partneriem nav acu kontakta, un tas var liecināt par to, ka šo pozu izvēlas vai nu cilvēki, kuri orientēti uz gadījuma seksu, vai arī tādi cilvēki, kuri ir kopā pietiekami ilgi, lai vairs nepārdzīvotu par skūpstu un emocionālā kontakta trūkumu.
Citiem vārdiem, šo pozu izvēlas tie, kuriem fiziskā bauda ir svarīgāka par emocionālo kontaktu. Jo, kā zināms, tad fizioloģiskajā ziņā šī poza ir visai izdevīga: vīrietim tā nodrošina dziļāku iekļūšanu, bet sieviete var baudīt intensīvu G punkta stimulāciju.

Uz sāniem, vīrietis no aizmugures

Šī poza raksturīga tiem romantiskajiem vīriešiem, kuri vēlas aplidot savu mīļoto pat seksa laikā. Poza ļoti piemērota tam, lai vīrietis varētu čukstēt maigus vārdus sievietes austiņā arī seksa laikā.
Turklāt mīlniekiem šī poza nodrošina arī maksimālu ķermeņa kontaktu, bet tas seksā gūto baudu var pacelt pavisam jaunā līmenī.
Šī poza var lieliski noderēt tām sievietēm, kuras nevēlas nodarboties ar seksu slikta garastāvokļa, depresijas vai kautrības dēļ. Un, raugoties no sievietes viedokļa, šī ir arī visai komfortabla poza.

Stāvus

Ja mīli tieši šo pozu, tad tas var nozīmēt to, ka izjūti nepieciešamību pēc pašizteiksmes un cieņas.
Vīrietis, kurš gatavs nodarboties ar seksu, stāvot kājās, visticamāk, ir neatlaidīgs un jautrs. Varbūt pat nedaudz ekshibicionists, jo tieši šajā pozā visvieglāk trāpīties acīs kaimiņiem vai parastiem garāmgājējiem.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu