Skandalozā pašmāju blogere Yana Bruk dalās atklātā stāstā par šķiršanos no drauga

Rīgas skandalozā blogere Yana Bruk savos sociālajos tīklos pastāstījusi par vairākiem jaunumiem savā dzīvē - viņa sākusi apmeklēt vokālās nodarbības Latvijas Nacionālajā operā, kā arī nu apmeklē psihologu, jo viņai izjukušas attiecības.

"Pirmkārt, es nopietni sāktu apgūt vokālo mākslu. Man ir brīnišķīgs skolotājs. Viņš ir latviešu operdziedātājs," portālam "TVNET Rus" pastāstīja Bruk.

FOTO: https://www.instagram.com/yanaabruk/

Tāpat viņa savā "Instagram" dalījās atklātā stāstā par to, ka nesen izšķīrusies no sava drauga. Tā iemesla dēļ viņa sākusi apmeklēt psihologu, un šīs sesijas viņai palīdzējušas labāk izprast sevi un citus. 

Blogere atklāja, ka vīrietis, ar kuru viņa bijusi attiecībās, rīkojies "bezperspektīvi" un vienmēr centies viņu "aizvilkt uz ballītēm". 

"Tagad es saprotu, ka tā nebija mīlestība, jo, manā izpratnē, ja vīrietis tevi mīl, viņš neprasīs no tevis naudu, lai iztīrītu paklājus dzīvoklī, kurā abi dzīvojat. Es aizgāju pēc pašas vēlēšanās. Tāpēc, ka viss gāja uz grunti... Manas smadzenes ļoti labi saprata, ka ir pienācis laiks visu izbeigt, jo tā bija vienkārši kaisle. Žēl, ka ne mīlestība.

Kāpēc es to vispār stāstu? Tāpēc, ka zinu, ka pirms attiecību nodibināšanas ir ļoti grūti noņemt šīs rozā brilles... Tomēr klausieties, ko cilvēki jums stāsta par otru. Jo man personīgi tā bija. Bet es tās rozā brilles satvēru un negribēju ņemt nost," rakstīja Bruk. 

Iepriekš Bruk faktu par to, ka būtu attiecībās, nebija atklājusi. 

Uz augšu