Vētras dēļ kavējas "Tallink" prāmja reisi (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Zane Bitere / LETA

Vētras dēļ Igaunijas prāmju operatora "Tallink Grupp" prāmja "Romantika" reisi starp Rīgu un Stokholmu pirmdien, 10. februārī, kavējas, norādīja uzņēmuma biznesa attīstības un komunikācijas vadītāja Baiba Muceniece.

Viņa skaidroja, ka, lai nodrošinātu maksimāli iespējamo komfortu, ceļojot stipra vēja apstākļos un izvēloties atbilstošu kuģošanas ātrumu un kuģa ceļu, patlaban kuģa "Romantika" plānotais pienākšanas laiks Rīgā ir apmēram plkst.16.30. 

Savukārt kuģa "Romantika" plānotais atiešanas laiks no Rīgas pasažieru ostas ir plkst.18.30. Muceniece norādīja, ka reģistrācija reisam notiek atbilstoši regulārajai procedūrai, un "Tallink" aicina visus ceļotājus uz reģistrāciju ierasties savlaicīgi. Plānotais kuģa pienākšanas laiks Stokholmā rīt, 11.februārī, atbilstoši regulārajam grafikam ir plkst.11.30 pēc Zviedrijas laika. 

Kuģis "Isabelle" kursē atbilstoši regulārajam grafikam.

Informācija "Tallink" mājaslapā liecina, ka parasti prāmis Stokholma-Rīga galapunktā ierodas plkst.11. Savukārt maršrutā Rīga-Stokholma no Rīgas pasažieru ostas izbrauc plkst.17.30.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu