Video ⟩ Gada izgāšanās futbolā? Lionas aizsargs izceļas ar pārliecinošu sitienu savos vārtos (3)

Fernando Markals
Fernando Markals Foto: AFP / Scanpix

Svētdienas vakarā Francijas augstākās futbola līgas "Ligue 1" ietvaros savā starpā tikās Parīzes "Saint-Germain" un Lionas "Olympique". Šī mača otrajā puslaika sākumā ar ļoti neveiksmīgu epizodi izcēlās "Olympique" Fernando Markals.

Parīzes futbolisti savā laukumā pretiniekiem ievērojami dzīvi bija sarežģījuši jau līdz pirmā puslaika 38 minūtei. Pretinieku vārtsargu jau bija pamanījušies pārsteigt Kiljans Mbapē un Angels Di Maria.

Tiesa, jau pašā puslaika sākumā Lionas klubs no pašu spēlētāja rokas (šajā gadījumā kājas) nokļuva vēl dziļākā bedrē. Pēc Di Marias piespēles soda laukumā spēles izjūta, šķietami, uz mirkli atslēdzās "Olympique" aizsargam Markalam, kurš spēcīgi un pārliecinoši raidīja bumbu savā tīklā.

Pēc neveiksmīgās epizodes brazīliešu aizsargs bija acīmredzami satriekts. Mača gaitā "Olympique" futbolistiem divus vārtus izdevās atspēlēt, bet uzvaru ar rezultātu 4:2 tomēr svinēja parīzieši.