Anaheimā spēlētāja veselības likstu dēļ pārtrauc NHL spēli

"Ducks" un "Blues" hokejisti

FOTO: AP/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēle starp Anaheimas "Ducks" un Sentluisas "Blues" vienībām otrdien tika pārtraukta pirmajā periodā, jo uz rezervistu soliņa pēkšņi saļima viens no viesu hokejistiem Džejs Būmeisters.

Spēle starp abām komandām tika apturēt pirmajā periodā, kad vēl bija atlikušas nepilnas astoņas minūtes. 36 gadus vecais aizsargs aizvadīja maiņu un devās uz rezervistu soliņa, kur īsi pēc tam saļima un laukumu pameta uz nestuvēm.

Pirms došanās uz maiņu, aizsargs nebija iesaistījies divcīņās ar citiem hokejistiem, un nekas neliecināja par gaidāmajām briesmām viņa veselībai. Pēc viņa saļimšanas uz rezervistu soliņa laukumā steidzās medicīniskais personāls, kas visai ātri atgrieza hokejistu pie samaņas. 

"Pametot arēnu, viņš jau bija pie pilnas apziņas un spēja pakustināt visas savas ekstremitātes," teica "Blues" ģenerālmenedžeris Dags Ārmstrongs. "Džejs ir devies uz medicīnisko apskati."

Tiek lēsts, ka aizsargu piemeklējušas sirds problēmas.

Šī iemesla dēļ spēle tika pārtraukta, bet uz arēnas kupola bija publicēts paziņojums, kas vēstīja, ka spēle ir pārtraukta, un tā tiks pārcelta uz citu dienu.

Uz augšu