Lomažs palīdz ASVEL komandai sasniegt Francijas kausa pusfinālu

Rihards Lomažs (no kreisās)
Rihards Lomažs (no kreisās) Foto: euroleague.net

Latviešu basketbolists Rihards Lomažs piektdien guva desmit punktus Francijas kausa ceturtdaļfināla spēlē un palīdzēja Vilērbānas ASVEL komandai izcīnīt uzvaru.

ASVEL Disnejlendas parka esošajā Šesī ar rezultātu 91:72 (17:19, 29:13, 24:15, 21:25) pārspēja "Strasbourg" komandu.

Lomažs šajā duelī laukumā pavadīja 25 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā grozā raidīja divus no pieciem divpunktu metieniem un ar tādu pašu precizitāti realizēja divus "trejačus".

Tāpat viņš veica divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, četras reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja trīs piezīmes un tika pie septiņiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Uzvarētājiem ar 20 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Teo Maledons.

Ceturtdaļfinālā ASVEL sestdien spēkosies ar Levaluā-Perē "Metropolitans 92" komandu.

Lionas basketbolisti līdz šim vienīgo reizi Francija kausā uzvarējuši 2010.gadā.