S 31.10.2020.

Alla Pugačova beidzot pastāsta par savām plastiskajām operācijām un veidiem, kā saglabā jauneklīgo izskatu

Krievijas estrādes dīva Alla Pugačova raidījumā "Ты не поверишь!" pastāstīja, ka plastiskās operācijas ir veikusi vairāk nekā vienu reizi, tomēr nu ārsti viņai aizlieguši ķirurģiski uzlabot skaistumu viņas sirds problēmu dēļ.

70 gadus vecā zvaigzne līdz šim nebija publiski komentējusi savu jauneklīgo izskatu, lai gan fani katru viņas jaunāko fotogrāfiju uztver ar apbrīnu par viņas ārieni. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey) on

Nu dziedātāja pastāstījusi par procedūrām, kas viņai liek justies "svaigi". 

"Plastiskās operācijas es, protams, esmu veikusi. Bet sirds problēmu dēļ ārsti man aizliedza vispārējo narkozi. Tādēļ es veicu mazas savilkšanas un vieglas operācijas. Man ir laba āda un labi draugi - plastikas ķirurgi. Viņi var noņemt cistu vietējā anestēzijā," skaidroja Pugačova. 

Slavenība piebilda, ka ļoti cenšas saglabāt jauneklīgo izskatu. Turklāt viņai no Izraēlas atved speciālus krēmus un vitamīnus.  "Es sajaucu E vitamīnu ar krēmiem. Tas ir kā sīrups. Es to vienkārši uzsmērēju uz sejas un kakla."

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Māksliniece neslēpa, ka ir ieinteresēta visos plastikas ķirurģijas jaunumos. Tāpat viņa neizslēdz iespēju vēl kādreiz veikt kādu procedūru, 

"Tagad tas nav vajadzīgs, bet pēc tam būs. Man viss ir jāzina. Es lasu "Instagram", ko dara citi. Cilvēki injicē cilmes šūnas un pat nebaidās," pastāstīja Pugačova. 

Māksliniece gan nesapņo par mūžīgo jaunību, apgalvojot, ka galvenais dzīvē ir nevis skaistums, bet ģimene.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey) on

Redaktors iesaka