Merzļikins aizvada neveiksmīgu maču un tiek nomainīts (1)

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: AFP / Scanpix

Latvijas hokeja vārtsargi Elvis Merzļikins un Matīss Kivlenieks abi devās laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, taču viņu pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" komanda cieta sakāvi.

"Blue Jackets" izbraukumā ar rezultātu 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) piekāpās Filadelfijas "Flyers", piedzīvojot jau sesto zaudējumu pēc kārtas.

Kolumbusas vārtos spēli sāka Merzļikins, kurš ielaida četras ripas, atvairot 8 no 12 pretinieku metieniem (66,7%).

Merzļikinu trešā perioda ceturtajā minūtē nomainīja Kivlenieks, kurš pēc tam trešdaļas vidū ielaida vārtus.

Kivlenieks nospēlēja 16 minūtes un 20 sekundes un atvairīja 2 no 3 pretinieku metieniem (66,7%).

"Blue Jackets" labā vienīgos vārtus guva Dānijas hokeja uzbrucējs Olivers Bjorkstrands.

"Flyers" rindās kanādietis Treviss Konečnijs guva vārtus un veica 2 rezultatīvas piespēles, bet čehs Jakūbs Vorāčeks izcēlās ar 1+1.

"Blue Jackets" aizvadījusi 61 spēli un ar 72 punktiem ieņem 8. vietu Austrumu konferences turnīra tabulā.

"Flyers" komanda nospēlējusi 60 mačus, kuros izcīnīti 73 punkti, kas Filadelfijai patlaban dod 5. pozīciju Austrumos.