O 27.10.2020.

Rīgā uzstāsies populārā šova "Britain’s Got Talent" striptīza un klēpja deju zvaigzne

FOTO: publicitātes

Jau 21. un 22. februārī Ķīpsalas hallē nerātnā kārdinātāja Keri Gold raisīs apmeklētāju fantāzijas ar sensacionāliem šoviem pikantākajā gada pasākumā “Erots 2020”. Sajūti, izzini, baudi un piedalies!

Keri Gold ir viena no pasaules labākajām striptīza, pilona deju (pole dance) un gaisa akrobātikas zvaigznēm. Māksliniece regulāri uzstājas erotiskajos un fetiša pasākumos un ar saviem prātam neaptveramajiem šoviem ir savaldzinājusi skatītājus visā pasaulē. Lunkanais un atlētiskais augums ar seksīgajiem muskuļiem ļauj viņas ķermenim izskatīties īpaši satriecoši pilona dejās (pole dance) un trikos gaisa vingrošanas riņķī. Keri Gold ir klēpja deju un striptīza čempione, bet plašākas sabiedrības uzmanībā nonāca 2013. gadā, pārsteidzot šova “Britain’s Got Talent” žūriju ar savu neparasto fitnesu ar krēslu.

Britu zvaigzne “Erotā” uzstāsies gan ar solo priekšnesumiem, gan ar šoviem kopā ar striptīza mākslinieku un atlētu Dominic Black. Dueta neticamais enerģijas lādiņš uzspridzinās prātus ar neparastiem seksuālās dominēšanas priekšnesumiem un ar elpu aizraujošiem pacēlieniem un trikiem, kas liks Jums izbaudīt erotiku pavisam jaunā līmenī. Dominic Black ir īsts seksa dievs un ar savu mežonīgo gladiatora spēku un seksapīlu padarīs trakas savas skatītājas un fanes. Viņš ir uzstājies nozīmīgākajos TV šovos, tostarp “BGT”, “Xfactor”, “Ndubs”, “Simon Webb” un daudzos citos. 

Vēl Keri Gold uz “Erota” skatuves kāps kopā ar Tequila Rose un veidos nerātnu meiteņu duetu “The Seduction Sisters”, kas sajūsminās skatītājus ar erotiskiem gaisa un striptīza priekšnesumiem. Mākslinieces ar savām grēcīgajām performancēm ir piedalījušās jau daudzos erotikas un fetiša pasākumos visā pasaulē un tagad ar nepacietību gaida iespēju paķircināt Latvijas publiku. Divu dāmu cieši sakļautie atlētiskie augumi sensacionāli karstos šovos uz skatuves un gaisa rinķī – tas vienkārši IR JĀREDZ!

Tas nav tikai pasākums, tas ir piedzīvojums! Perfekti vīriešu un sieviešu augumi striptīzšovos un priekšnesumos visām gaumēm, meistarklases, galvu reibinoša ballīte, nozares zinošāko pārstāvju konsultācijas un konkursi ar vilinošām balvām! Festivāls ir piemērots gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai. Satiec valdzinošus skatuves māksliniekus un nofotografējies ar viņiem, iztrakojies vēl plašākā deju zonā, bet šovu starplaikos piedalies aizraujošos konkursos ar vilinošām balvām un izzini savu jutekliskumu “SexyStyle Academy” zonā!

Festivālā “Erots” varēsi arī izvēlēties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas un citas pavedinošas lietas.

Ja vēlies gūt īpašu pieredzi un būt pavisam tuvu māksliniekiem, iegādājies VIP biļeti, kas nodrošinās vietu blakus galvenajai skatuvei.

Ieeja no 18 gadu vecuma!