Merzļikins nespēj glābt "Blue Jackets" no kārtējā zaudējuma

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: AFP / Scanpix

Kārtējo zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā pagājušajā naktī (Latvijas laiks) piedzīvoja Kolumbusas "Blue Jackets" ar Elvi Merzļikinu vārtos.

"Blue Jackets" hokejisti savā laukumā ar 3:4 papildlaikā piekāpās Filadelfijas "Flyers" komandai, piedzīvojot septīto neveiksmi pēc kārtas.

Merzļikins atvairīja 29 metienus jeb 87,9% raidījumu.

Papildlaika ceturtajā minūtē uzvaru "Flyers" komandai atnesa Kevins Heiss, kurš guva savus 19. vārtus sezonā. Tieši viņš tika nosaukts par mača spožāko zvaigzni.

Vēl otrā perioda sākumā "Blue Jackets" atradās vadībā ar 3:1, taču divu ripu pārsvaru neprata nosargāt.

Džona Tortorellas vadīta Kolumbusas vienība septiņu zaudējumu sērijas laikā trīs neveiksmes cietusi papildlaikā un vienu pēcspēles metienos.

Nākamo spēli "Blue Jackets" aizvadīs naktī uz svētdienu (Latvijas laiks), kad Nešvilā tiksies ar vietējo "Predators".

"Blue Jackets" ar iekrātiem 73 punktiem 63 spēlēs Austrumu konferencē ieņem sesto vietu.