Rihards Bukarts gūst vārtus Diseldorfas komandas pārliecinošā uzvarā

Rihards Bukarts

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rihards Bukarts piektdien guva vārtus Diseldorfas EG komandas uzvarā Vācijas augstākās līgas (DEL) spēlē.

Diseldorfas hokejisti viesos ar 6:2 (2:0, 0:0, 4:2) pārspēja Manheimas "Adler".

Bukarts vārtus guva spēles 14.minūtē, kad panāca 2:0. Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 11 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Bukarts šosezon piedalījies 43 mačos, kuros guvis astoņus vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles.

Savukārt Kristers Gudļevskis palika rezervē spēlē, kurā Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" mājās ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Ķelnes "Haie". Uzvarētājiem Tomāšs Pēperle atvairīja 34 no 35 pretinieku mestajām ripām.

Gudļevskis šosezon DEL čempionātā aizvadījis 22 spēles, kurās vidēji ielaidis 2,78 vārtus un caurmērā atvairījis 90,24% metienu. Tikai piecos no šiem 22 mačiem "Fischtown Pinguins" nav tikusi pie punktiem.

Diseldorfas hokejisti ar 77 punktiem 47 spēlēs ieņem piekto vietu, kas pagaidām nodrošina automātisku kvalificēšanos izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālam, bet Brēmerhāfenes komanda ar 73 punktiem 46 mačos ir septītā.