Video Negaidīts "viesis" pārtrauc Ostapenko tenisa maču

Aļona Ostapenko
Aļona Ostapenko Foto: SIPA/Scanpix

Svētdienas vakarā Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko smagā divarpus stundu ilgā spēlē Dohas WTA "Premier" turnīrā izcīnīja uzvaru pār Žilu Belenu Taihmani. Mača otrajā setā kortā izskrēja kāds negaidīts "viesis", kas spēlē izraisīja nelielu pārtraukumu.

Ostapenko Dohas WTA "Premier" pirmās kārtas spēlē ar rezultātu 7-5, 2-6, 7-5 pārspēja šveicieti Taihmani. Tiesa otrā seta gaitā nelielu apjukumu radīja kāds kaķis, kurš izskrēja kortā.

Kāds "Twitter" lietotājs izteica domu, ka latviešu tenisistei, iespējams, ir bail no kaķiem. Citur internetā parādījās ideja, ka Ostapenko otro setu aizvadīja vāji, jo tieši šis incidents iztraucēja viņas ritmu.

Ostapenko savu pēdējo titulu izcīnīja pērn Luksemburgā, bet kopumā karjeras laikā viņa virs galvas cēlusi trīs trofejas.

Pērn Dohas turnīrā Ostapenko sasniedza otro kārtu, kurā piekāpās tolaik pasaules ceturtajai raketei Jeļinai Svitoļinai no Ukrainas. Šogad Latvijas sportistei jāaizstāv 55 ranga punkti.

Turnīrs Dohā norisināsies līdz 29.februārim.