S 24.10.2020.

Droši sēdies iekšā! Zodiaka labākie autovadītāji

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Daudzi pasmīnēs - nav nepieciešamas īpašas spējas vai talanti, lai sēstos pie automašīnas stūres! Tā nav tiesa - labi šoferi spēj būt izlēmīgi, savaldīgi un neapjukt nestandarta situācijās. Par to, ar kuru Zodiaka pārstāvi uz ceļa varam justies visdrošāk, vēsta portāls "Postimees".

Jaunavas zīmē dzimušie tiecas uz perfekciju visās savas dzīves jomās un auto vadīšana nebūt nav izņēmums. Šīs pragmatiskās Zodiaka zīmes pārstāvji nesēžas pie stūres līdz nav perfekti apguvuši ceļu satiksmes noteikumus un nav izzinājuši visus savas mašīnas untumus, un īpatnības. Tiesa, Jaunavām ir raksturīgi zaudēt garīgo līdzsvaru situācijās, kad uz ceļa kļūdas pielaiž kāds cits, kas var rezultēties nenozīmīgos satiksmes negadījumos.

Pedantiski gan darbā, gan dzīvē, gan uz ceļa - tieši tādi ir Mežāži, kuru skatienam nepamanīts nepaliek pat mazākais sīkums uz ceļa. Šie cilvēki zibenīgi atpazīst potenciāli bīstamu situāciju uz ceļa un ātri reaģē. Šī cilvēka mašīnas pasažieru sēdeklī var atrasties droši, jo zem šī zvaigznāja dzimušie noteikti nezaudēs fokusu.

Spēja strauji pielāgoties nestandarta situācijai un atrast labāko risinājumu lieti nāk par labu Dvīņu zīmes pārstāvjiem. Viņi tāpat ir apveltīti ar neticami labu intuīciju, tādēļ ļoti reti apmaldās un neliek pasažieriem ceļojuma laiku pavadīt, turot karti.