Kivlenieks nomaina neveiksmīgi spēlējošo Korpisalo; "Blue Jackets" piedzīvo sakāvi

Matīss Kivlenieks
Matīss Kivlenieks Foto: Twitter: @BlueJacketsNHL

Smagu zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā pagājušajā naktī piedzīvoja Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" komanda.

"Blue Jackets" hokejisti ar 0:5 savā laukumā kapitulēja Minesotas "Wild" priekšā.

Šo maču neveiksmīgi sāka arī "Blue Jackets" somu vārtsargs Jonass Korpisalo, kurš atgriezās vārtos pirmo reizi kopš 29. decembra. Pēc ielaistam četrām ripām viņa vietu vārtos otrās trešdaļas vidū ieņēma Matīss Kivlenieks

Korpisalo atvairīja vien 11 no 15 metieniem jeb 73,3%, kamēr Kivlenieks netvēra vienu ripu no 11 jeb atvairīja 90,9%.

Latviešu vārtu vīru vienīgo reizi trešās trešdaļas 13. minūtē vairākumā pārspēja Kevins Fiala, kurš guva savus 19. vārtus sezonā.

Merzļikins turpina dziedēt savainojumu.

"Blue Jackets" komanda piedzīvoja 10. zaudējumu pēdējos 11 mačos.

Arī iepriekšējo spēli Kolumbusa aizvadīja pret "Wild". Tajā panākumu ar 5:4 guva Minesotas vienība.

"Blue Jackets" ar 76 punktiem 66 spēlēs ieņem astoto vietu Austrumu konferencē, bet "Wild" ar 71 punktu 64 mačos ir 10. vietā Rietumos.