Kurucam liels spēles laiks "Nets" uzvarā

Rodions Kurucs
Rodions Kurucs Foto: AFP / Scanpix

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs otrdien guva piecus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē un palīdzēja Bruklinas "Nets" komandai izcīnīt uzvaru.

"Nets" viesos ar rezultātu 129:120 (28:33, 15:23, 24:28, 51:34, 11:2) pagarinājumā pārspēja Bostonas "Celtics".

Kurucs šajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti un 31 sekundi, kuru laikā realizēja divus no trim divpunktu metieniem un vienīgo soda metienu.

Tāpat viņš izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu un četras reizes pārkāpa noteikumus. "Nets" ar Kurucu laukumā iemeta par 25 punktiem vairāk nekā ielaida.

"Nets" komandā rezultatīvākais ar jaunu karjeras rekordu - 51 punktu - bija Kariss Leverts, kurš arī izcīnīja četras bumbas zem groziem un veica piecas rezultatīvas piespēles.

"Celtics" vienībā 22 punktus guva Džeilens Brauns.

Izcilu spēles nogali aizvadīja Leverts, kurš ceturtajā ceturtdaļā un pagarinājumā guva kopā 37 punktus. Bruklinas komanda vēl ceturtā ceturkšņa sākumā bija iedzinējos ar 18 punktiem, taču ar Leverta palīdzību atspēlējās un pēc tam pagarinājumā svinēja uzvaru.

"Nets" ar 27 uzvarām 60 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē.