Pļaviņš/Točs koronavīrusa dēļ spiesti izlaist pirmo turnīru jaunajā sezonā

Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs

FOTO: FIVB

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs nākamajā nedēļā neuzsāks jauno sezonu ar cīņām Dohas sacensībās, savā "Instagram" profilā pavēstīja Točs.

TVNET jau ziņoja, ka jau nākamnedēļ Pasaules tūres četru zvaigžņu posms vīriešiem notiks Dohā. Latvijas spēcīgākais vīriešu pludmales duets Pļaviņš/Točs un Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs sacensības sāks ar pamatturnīru, bet Toča un Pļaviņa sparingpartneri treniņos Mihails Samoilovs un Aleksandrs Solovejs piedalīsies kvalifikācijas sacensībās.

Trešdienas vakarā savā "Instagram" profilā ar īsa video palīdzību Točs pavēstīja, ka uz turnīru Dohā ar partneri Pļaviņu viņi nedosies. "Koferus varam krāmēt ārā, jo Katara paziņoja, ka neielaidīs valstī personas, kuras pēdējo divu mēnešu laikā bijušas Ēģiptē," pauda Točs.

Abi volejbolisti, kā arī viņu sparinga partneri M.Samoilovs/Solovejs šī iemesla dēļ sacensībās nepiedalīsies, jo sagatavošanās sezonai tika aizvadīta sev labi zināmajā Ēģiptē. Ciemos pie latviešu dueta un pieredzējušā speciālista Genādija Samoilova bija ieradušies arī citi vadošie pasaules pāri, tāpēc paredzams, ka turnīrā nebūs redzami vairāki spēcīgi dueti.

Tāpat tiek mēļots, ka Dohas turnīrā sportistiem nebūs iespēja iegūt reitinga punktus.

Tikmēr Šmēdiņš/A.Samoilovs sava jaunā trenera Marko Solustri vadībā sezonai gatavojās Brazīlijā.

Pēc trim nedēļām pirmais turnīrs sezonā paredzēts arī Eiropas čempionēm Tīnai Graudiņai un Anastasijai Kravčenokai. Viņas plānojušas startēt Meksikā - Pasaules tūres četru zvaigžņu sacensībās Kankunā.

Duets Točs/Pļaviņš un Graudiņa/Kravčenoka dalību Tokijas spēlēs jau ir nodrošinājis ar uzvaru kvalifikācijas turnīrā rudenī, bet Samoilovam un Šmēdiņam cīņa par olimpisko ceļazīmi vēl ir priekšā.

Uz augšu